Vánoční nadílka a Novoroční výstup na Stezku v korunách stromů

Na Vánoce se těší hlavně děti. Rozbalování dárků, štědrovečerní večeře a spousta cukroví. Božíhodový rodinný výlet na Stezku korunami stromů Lipno se tak stane zajímavým zpestřením. Ti, kteří nestihnout Lipno o vánočních svátcích, by si neměli nechat ujít Novoroční výstup na Stezku korunami stromů.

Reklama

„Letos to budou již třetí Vánoce, co je Stezka v provozu a rodinné výlety na Boží hod nebo Novoroční výstup jsou již tradiční záležitostí,“ vysvětluje Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů. „Každý rok se snažíme program něčím ozvláštnit nebo zpříjemnit. I letos jsme připravili na vánoční svátky speciální nadílku, kdy budou návštěvníky symbolicky obdarovávat stylizovaní andělé,“ upřesňuje Pekárek.

25. 12. Boží hod – vánoční nadílka, andělé na stezce 12 – 14 h

1. 1. Nový rok – Novoroční výstup, účastnický list, punč, kapela a překvapení, 10 16h

Novoroční výstupy na Stezku korunami stromů se staly tradicí, které se každý rok zúčastňuje stále více lidí. I první den roku 2015 bude mít Stezka korunami stromů otevřeno a lze se na ni vypravit. „Na Nový rok bude na Stezce korunami stromů vítat všechny účastníky kapela, zdarma se bude rozdávat punč a každý získá pamětní list,“ láká Filip Pekárek k návštěvě.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama