Největší událost pro cestovatele v Plzeňském kraji se blíží, čtěte turisturaj.cz

Cestujete rádi? Pak byste si neměli nechat ujít největší událost pro cestovatele v Plzeňském kraji. Brány veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2014 se otevřou letos už podesáté. V široké nabídce budou opět mapy, cyklomapy, cestovní brožury, nabídky hotelů, ubytování, turistických destinací a mnoho dalšího.

Na veletrhu se každoročně prezentuje více než stovka vystavovatelů z celých Čech i zahraničí zabývající se cestovním ruchem a navštěvují ho tisíce lidí. Není se čemu divit. Láká i bohatý doprovodný program probíhající nejen ve vnitřních prostorech, ale i venku.

Reklama

Oblíbené jsou ukázky starých tradičních řemesel i Bavorská sobota s ochutnávkami výborných preclíků a vyhlášených klobás. Nebude chybět bavorské pivo, výtečné klobásky a brynza ze Slovenska. Prezentovat se bude i nové a nejmodernější plzeňské Techmania Science Center. Při interaktivních soutěžích i pokusech zažijete určitě hodně zábavy.

ITEP 2014 se koná tradičně v Městské hale TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech, a to v termínu od 25. do 27. září. Podrobný program a všechny důležité informace o veletrhu najdete na www.turisturaj.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama