Sponzorované video: Pořiďte si WiFi Dogs!

Prázdniny jsou tady a Vy ještě nemáte Wi-Fi Dogs? Zní to jako appka pro chytrolínské telefony a tablety, ale ve skutečnosti jde o originální službu na vyhledávání Wi-Fi signálu!

 
Také jste ochotní na dovolené prosedět polovinu slunečného dne v hotelové hale, jen abyste chytili alespoň dvě čárky signálu z tamní „wifiny“? Na dovolené se lidé často shánějí po WiFi, ale ta není všude… A právě na to vsadil španělský podnikatel José a začal cvičit psy na vyhledávání WiFi signálu. Josého firma není nijak závratně velká, tvoří ji čivava Rosita a zaměstnanec Santiago, který psy všech ras trénuje, a zároveň se stará i o korporátní styl společnosti. Vlastně jen o webové stránky a polep šéfova auta, ale nějak se začít musí. Máte pochyby o tom, jak dobře tato služba funguje? José dává na službu 100% záruku. Nebojte se…

Reklama

Originální video se vtipně snaží poukázat na skutečnost, jak lidé na dovolené často ztrácejí svůj drahocenný čas při mnohdy nesmyslném hledání Wi-Fi signálu. Jde o fenomén současné doby, kdy je běžné každý den číst emailovou poštu, sdílet své pocity a zážitky na sociálních sítích, sledovat počasí na několika místech najednou, nechat se navigovat přes online mapy, nebo si prostě jen přečíst noviny ze svého domova.

 

Cestujte s internetem po celém světě bez obav z vysokých účtů – objevte Travel & Surf od T-Mobile. Informace o výhodných tarifech naleznte také Facebooku nebo na Josého Twitteru.

Článek sponzorovaný společností T-Mobile
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama