Objevte Braniborsko, stojí za viděnou!

Zajímavosti ze země našich severních sousedů, Německa.

Za zajímavými zážitky a aktivní dovolenou není potřeba cestovat do dalekých krajů, naši sousedé nám mají také co nabídnout. Dnes se zaměříme na Braniborsko, jednu ze spolkovývh zemí našeho severního seouseda, Německa.
Metropole Berlín zve nejen za kulturními zážitky nebo k nákupům, za hranice všedncíh dnů se můžete vypravit i v její těsné blízkosti, u jezera Müggelsee. Další z lákadel regionu je město Postupim, které je zařazeno na seznamu kulturního dědictví UNESCO  A  nedaleké filmové studio na Babelsbergu  láká od dubna do října na pestrou nabídku atrakcí, show a představení.

Reklama

K výletům krásnou krajinou  s více než 3.000 jezery a podél řek Sprévy, Odry, Nisy a Labe zve hustá síť perfektně značených udržovaných  cyklostezek  a turistických tras.
A co Spreewaldský les? Ten byste také neměli při návštěvě Braniborska opomenout.  Ve Spreewaldském lese, který je od roku 1991 pod ochranou UNESCO jako biosférická rezervace, se řeka Spréva rozděluje do labyrintu ramen o celkové délce více než tisíc kilometrů. Více než 300 ramen a kanálů jsou dodnes důležitými přepravními cestami a jsou také ideálním prostorem pro milovníky vodních sportů, romantické plavby loďkou a návštěvou městeček, která jakoby vypadla ze starých pohlednic.

Vyberte si  z naší nabídky rekreačních domů v Braniborsku – ať už samostatný
rekreační dům, rekreační dům v rekreačním komplexu, apartmán nebo venkovské sídlo.

Wendisch-Rietz: Ponořte se do ruchu hlavního města a pak se vraťte do klidu rekreačního domu ve Wendisch-Rietz u jezera Scharmützelsee. Domky s rákosovou střechou jsou vhodné pro páry nebo rodiny s malými dětmi.

Karwesee: Ve venkovské idyle severně od Berlína najdete tento rekreační dům pro 10 lidí. Komfortně a útulně zařízený, nic vám tady nebude bránit strávit zde pohodovou dovolenou.

Bersteland / Freiwalde: Komfortně zařízený rekreační dům pro 6 osob na kraji Dolního Spreewaldu. Výborný výchozí bod pro vaše toulky nebo cyklotoulky krajinou, projížďky na loďce

Lübbenow: Venkovské panské sídlo Lübbenow severně od Uckermark je ideálním místem pro vetší rodinné sešlosti nebo setkání větších skupin. Mj. zde na vás čeká 17 ložnic, 13 koupelen, slavnostní sál, vnitřní bazén, sauna i solarium.

Scharmützelsee: Na perfektním místě přímo na břehu jezera Scharmützelsee najdete tento rekreační dům pro 8 lidí. S terasou a výhledem na jezero. S krbovými kamny, saunou a vířivou vanou a jen pár kroků od pláže. Je ideálním místem pro pohodovou dovolenou.

Havelsee v Braniborsku: vydejte se na objevnou plavbu zeleným Braniborskem a prožijte neobyčejnou dovolenou na vodě! Vkusně zařízené hausbóty vás mohou dovézt až k ústí řeky Labe nebo na Wannsee a mj. umožní rybaření přímo z paluby!

Přejeme vám štastnou ruku pri výběru rekreačního domu pro svou dovolenou a mnoho krásných zážitků při poznávání Braniborska. Tyto a dalších více než 33.000 rekreačních domů a apartmánů ve 26 zemích Evropy najdete na webových stránkách www.novasol.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama