Dětský maškarní karneval v Horní Plané dětičky opět potěší

Po roce se opět do Horní Plané vrátí krásná tradice, na kterou se těší snad každé děcko, a to i z okolí města. Po místní sportovní hale se budou 19. ledna prohánět nejrůznější pohádkové bytosti, bubáci či komiksoví hrdinové.

Od 14 hodin zde totiž vypukne Dětský maškarní karneval. Původně se akce měla konat o den dříve, tedy v sobotu 18. ledna, v hale se ten den ale uskuteční mezinárodní fotbalový turnaj, takže organizátoři karneval přesunuli na neděli.

Reklama

O fajn zábavu se postarají herci z divadla Hnedle vedle z Ostrova. Nebude chybět hudba, tanec a různé soutěže. Na své si přijdou i milovníci dobrůtek, sladkosti jsou samozřejmostí!

Dětský maškarní karneval v Horní Plané je oblíbenou akcí, na které se scházejí rodiny z celého okolí. Přátelská atmosféra, milý program a rozzářené dětské obličeje nenechají nikoho v klidu. Neseďte tedy doma, pořiďte svému prckovi nějakou pěknou masku a navštivte sympatické lipenské městečko. Akci pořádá Spolek pěti holek společně s Kulturním a informačním centrem Horní Planá.

Dětský maškarní karneval v Horní Plané:

Kde: sportovní hala
Kdy: 19. ledna (od 14 hodin)

Foto: archiv města Horní Planá

 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama