Expresní půjčky z domu

Již několik let existují na finančním trhu tzv. rychlé online půjčky. Jsou poptávány především při potřebě menší částky, bezodkladného vyřízení a také když nelze dosáhnout na jiné spotřební úvěry. 

Mini-úvěry z Finska

Reklama

Řeč je tzv. finských půjčkách, které ve Skandinávii hráli roli především můstku mezi výplatami těch lidí, kteří jsou placeni nepravidelně, např. na základě provizního systému. Od té doby se tyto mini-úvěry rozšířily do Evropy a získaly si relativně velkou, neklesající oblibu a jejich užití se rozšířilo na případy dovolených, zařizování a rekonstruování domovů a nezřídka tvoří mikro-úvěry dodatečný zdroj na dárky, ať už o Vánocích nebo během roku.   

Pozitiva: rychlost a jednoduchost

 Na popularitu působí několik faktorů: především rychlost, pak také dostupnost a jednoduchost. Vše, co si zákazníci žádají a u bankovních produktů většinou nenachází. Nemusíte totiž během podávání žádosti, ani potom vůbec vyjít z domu. Celý proces se odehrává online, potřebujete leda mobil a občanský průkaz. Můžete si to vyzkoušet třeba na portále www.kredito24.cz, i celé ovládání je velmi jednoduché, přičemž jste vedeni krok po kroku. 

Charakteristika online půjček

 Zažádat si o expresní půjčku Vám zabere pár sekund. Vyberete si výšší částky, která se ale může vyšplhat maximálně ke 13.000 Kč a dobu splatnosti, ta je omezeno nejvíce na měsíc. Okamžitě na daném portále uvidíte, jaký vás při tomto vašem nastavení čeká poplatek za službu, alternativa splátek. Ověření probíhá většinou u všech poskytovatelů tím, že zašlete jednu korunu na jeho účet. A pokud byla vaše žádost schválena, o čemž se rozhoduje automatickým systémem během několika minut, obdržíte své peníze do čtvrt hodiny. 

Dostupnější než v bance

 Rychlé půjčky otevírají dveře širšímu poli zájemců. Odmítnutí žádosti se děje jen výjimečně a na své si tak příjdou i ti, kteří by u banky zaplakali. Je-li například nutné, okamžitě vyřešit nenadálou situaci, například při porouchání důležitého domácího spotřebiče, máte šanci, koupit si popisovaný produkt. Prověřování bonity neprobíhá tak striktně, někdy se nebere zřetel ani na výši příjmu, zápis v registru dlužníků a už vůbec ne na důvod, proč si chcete půjčit. Není však na škodu, propočítat si RPSN, přečíst si plné znění smluvních podmínek a vybírat si spolehlivou společnost, což vám indikuje už jen jejich způsob komunikace.

Foto: 1. GG Berlin / pixelio.de

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama