SIGNAL – čtyři dny audiovizuálního umění přímo v ulicích Prahy

1. festival světla SIGNAL proběhne od 17. do 20. 10. a přinese 4 video mappingové projekce na kulturní památky, 25 uměleckých instalací a bohatý doprovodný program.

Velkolepé video mappingy

Programu vévodí čtyři video-mappingové projekce na architektonické skvosty metropole. Romain Tardy z AntiVj visual label se zapíše do paměti města mappingem na divadlo Hybernia. Ruská Sila Sveta připravuje originální mapping na Tyršův dům. The Macula, česká dvojice proslavená mappingem Staroměstského orloje, rozsvítí kostel sv. Ludmily na náměstí Míru. A katalánské uskupení umělců Telenoika oživí svým dílem Arcibiskupský palác.

Reklama

SIGNAL nabídne zážitek letošního podzimu!

Desítky světelných děl v centru Prahy

Festival představí také díla mnoha českých významných umělců. Krištof Kintera udělá z Petřínské rozhledny maják, Karlův most budou strážit dvě velké oči Milana Caise, Rony Plesl rozzáří skleněnou plastiku v kostele Sv. Martina ve zdi a František Skála představí na Kampě svůj dům stínů. To jsou však jen střípky programu. SIGNAL festival se nesmazatelně zapíše do paměti návštěvníků. Od té doby budou Prahu vnímat v jiném světle.

O2 arena

 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama