Zabijte dvě mouchy jednou ranou-prodejte na LeMarket bazarku a nakupte na LeMark

Stylově originální, hravý i zábavný a zároveň elegantní…takový bude již  druhý LeMarket – trh, který vypukne dne 21.září, od 11 -20 hodin v designovém prostředí fusion hotelu (Panská 1308/9,Praha 1)!

Pokud se touláte centrem Prahy a zajímá Vás originální tvorba českých a slovenských tvůrců,  doražte na tento ojedinělý trh, který nabídne všem návštěvníkům „velké“ věci od „malých“ značek . LeMarket je zde, aby dal opět šanci kreativním lidem a jejich tvorbu zároveň představil veřejnosti.

Reklama

Těšit se můžete na téměř vše…od módy, přes dekorace, doplňky, šperky až po nábytek, umění a dobroty. „Rádi bychom seznámily širší okolí s lokálními autory a ukázaly co český trh opravdu nabízí.“ řekly  o blížícím se LeMarketu samotné organizátorky akce, Lucie Vaňková a Elena Šulcová.

Máme pro Vás jedinečnou příležitost si zvýšit rozpočet na nákup originálních výrobků, které budou na LeMarketu k dostání! Doražte na LeMarket bazárek a získejte o nějakou tu korunu navíc! Prodejte své staré kousky nebo naopak nakupte něco nového. Tento prodejní fashion bazárek  se bude konat taktéž ve fusion hotelu, v prostorách 360° Lounge Baru, a to 13.- 15.září. Neváhejte a pokud máte doma plnou skříň a stejně ráno nevíte co na sebe,  přijďte prodat co již nenosíte…

Potěšte sebe či své blízké něčím nápaditým na již druhém LeMarketu nebo prodejte, co již nepotřebujete na LeMarket bazárku. Vstup je zcela zdarma a pro návštěvníky je připraven i doprovodný program a pohoštění v polévkovém bistru Soup in the City či restauraci Epopey, které se v samotném hotelu nachází.

Těšíme se na Vaši návštěvu a podporu autorů, které v běžných obchodních řetězcích neuvidíte. Věříme, že na LeMarketu najdete to „své“…

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě a doplňujících materiálech. Pro získání nejaktuálnějších informací sledujte facebook.com/LeMarketcz, www.lemarket.czwww.fusionhotels.com nebo se neváhejte na mne obrátit.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama