Vybíráme cyklistické oblečení

Oblečení na kolo nejsou jen pestrobarevné dresy potištěné reklamou. V nabídce tradičních výrobců je celá řada druhů oblečení a doplňků, které vám vaši jízdu na kole zpříjemní a posunou představu funkčnosti do jiné dimenze.

Reklama

Nejde přitom o žádné kosmické technologie. Jedná se především o praktičnost a pohodlí. Není nic nepříjemnějšího, než když vás oblečení po zpocení škrábe, dře, nebo je vám zima. Ti zkušení vědí, že správný výběr oblečení a doplňků výrazně ovlivní komfort, pohodlí a zážitky z vyjížďky.

A skutečně je z čeho vybírat. Český výrobce špičkového cyklo oblečení ELEVEN, nabízí ucelenou kolekci pro všechny rozmary počasí. V nabídce nalezneme dresy s krátkým i dlouhým rukávem, s límečkem i bez, krátké, dlouhé i tříčtvrteční kalhoty, cyklistické bundy, zvýhodněné sety oblečení, ale také celou řadu doplňků. Mezi nimi vynikají především kompresní podkolenky, návleky a sportovní ponožky. A protože ELEVEN myslí i na vaše bezpečí, nabízí celou řadu produktů v reflexních barvách své FLUO kolekce.

Výběr je až neskutečně velký a rozmanitý. Spolu s možností absolutní individualizace potisku dle přání zákazníka a kusovou ruční výrobou v Čechách, se ELEVEN staví na tu nejvyšší příčku v cyklistickém oblečení.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama