Akční nabídky na tourism.olomouc.eu!

Olomouc spustila jako jedno z prvních měst v České republice na letní turistickou sezonu 2013 novou webovou stránku s akčními nabídkami určenými nejen pro Olomoučany, ale také pro turisty a návštěvníky města.

K existující slevové turistické kartě Olomouc region Card se tak připojují akční krátkodobé nabídky, které každému návštěvníkovi města mohou zpříjemnit jeho pobyt a inspirovat ho. Postupně přibývají další zvýhodněné vstpy do památek, na ubytování i další služby, samostatná sekce je i pro kulturu s nabídkou vstupenek. S napětím očekáváme, zda bude přes tento portál ještě možnost koupit last minutové vstupenky na jedinečný koncert flamencového mága Paca de Lucíi,  který se koná openair v Olomouci na Horním náměstí již tento pátek (26.7.2013). Obavy, že se na tuto lastminutovou nabídku vůbec nedostane jsou ale na místě, organizátor hlásí poslední vstupenky v předprodeji.
 
Město město tímto projektem umožňuje subjektům z oblasti cestovního ruchu (restaurace, hotely, kulturní zařízení, sportovní instituce, ZOO apod.) prezentovat prostřednictvím odkazu jejich akční nabídky. Zájemci mohou tuto službu využít a inzerovat zcela zdarma.
Cílem je také dopomoci subjektům k vyšší návštěvnosti jejich zařízení, a tím i zatraktivnění nabídky města jako takového pro potenciální návštěvníky.

Reklama

Více informací naleznete na: www.olomouc.eu a tourism.olomouc.eu

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama