Užít si velkoměsto a zároveň pohodu u jezera?

Vypadá to jako protimluv, ale je to možné…

NOVASOL nabízí ubytování jen pár kroků od největšího berlínského jezera, jezera Müggelsee, v moderně a útulně zařízených domech (v areálu jich je celkem osm), každý s vlastní wellnes oázou, třemi ložnicemi, třemi koupelnami, obývacím pokojem spojeným s kuchyní a vstupem na terásku, kde v létě můžete grilovat a užívat si klid a pohodu letních večerů.

Přímo v místě je restaurace, kde moc dobře vaří (osobně vyzkoušeno), s terasou s výhledem na jezero, dětské hřiště, půjčovna lodiček a molo pro přistávání výletních parníčků. Místem prochází cyklostezka, která je zároveň i součástí dálkové mezinárodní cyklostezky Eurovelo 7 (Sluneční trasa Nordkapp – Malta, která vede mj. i přes Prahu) a stezka pro pěší okolo celého jezera s mnoha odpočívadly, kde se můžete pokochat výhledem na jezero a pozorovat dění na něm i kolem něj. Na místě je k dispozici také jednací sál, který se dá proměnit ve svatební jídelnu, takže na místě lze pořádat firemní školení nebo svatby a jiné akce pro větší skupiny.

Berlín, úžasné multikulturní město s neochabujícím zrychleným denním i nočním tepem, je odtud snadno dostupný veřejnou dopravou. Zastávka autobusu je jen pár kroků od areálu, takže auto můžete v klidu nechat zaparkované v bezpečí přímo u domu. Autobus vás doveze za necelých 15 minut k zastávce rychlovlaku, který jezdí co deset minut a za dalších 20 minut už se můžete procházet po náměstí Alexanderplatz a užívat všech lahůdek, které Berlín nabízí.  


 
A pokud vám nestačí jen návštěva Berlína, můžete vyrazit například do Postupimi nebo na výlet do Spreewaldu či si užít tropy návštěvou aquaparku Tropical Islands. Vše do jedné autohodiny a s jednoduchým napojením na dálnici. 

Výhodou NOVASOL rekreačních domů v Berlíně je také jednoduché dopravní spojení, autem z Prahy nebo Liberce jste pohodlně a povětšinu cesty po dálnici u cíle za méně než čtyři hodiny.

Přijeďte a užijte si zde díky NOVASOLu perfektní dovolenou či jen prodloužený víkend.
Celou nabídku rekreačních domů a partmánů NOVASOL najdete na www.novasol.cz

NOVASOL s.r.o. Politických vězňů 19, 110 00 Praha l; tel. +420 222  329 098, 724 753 234
NOVASOL s.r.o.  nám. TGM 809, 468 51 Smržovka; tel. +420 483 382 955,  606 729 702,

www.novasol.cz, [email protected],
Tel. +420 222 311 715, Fax: +420 222 329 097

Těšte se na více než 30.000 rekreačních domů ve 26 zemích Evropy!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama