Letní akce v Aquapalace Praha

Léto je tady. A kam jinam v létě než k vodě.

A kam jinam za vodou než do Aquapalace Praha! Největší aquapark v České republice nabízí nejen čistou a teplou vodu za každého počasí, ale také spoustu zábavy. Celé prázdniny se ponesou v pirátském duchu – a kromě tematicky zaměřených her a soutěží, které ocení především děti, se návštěvníci mohou těšit na spoustu dalších zajímavých akcí.
Velikou výhodou Aquapalace je to, že ať jsou venku třicetistupňová vedra nebo se nečekaně ochladí, vždy budete mít co dělat… Kromě Vodního světa s tobogány, umělým vlnobitím a venkovní zónou, kde je i oblíbená divoká řeka, Aquapalace nabízí také špičkové wellness služby, největší saunový svět u nás a fitness.

Hurá na prázdniny

Reklama

Sobota 29. června od 14:00
Dětmi nejočekávanější den v roce je tady! Konec školního roku a začátek prázdnin je potřeba pořádně oslavit. Začněte prázdniny s aquaparkem, čeká vás odpoledne plné skvělých soutěží pro malé i velké. Je připraveno spoustu zábavy, tancování, výtvarný koutek, facepainting nebo aquazorbing a filmové dárky k filmu Mocný vládce Oz.

Pirátské hrátky – zábavný program pro děti

Každé pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a neděli v červenci
Palác pokladů s umělým vlnobitím a vrakem pirátské lodi je dějištěm zábavného animačního programu pro děti, který je plný her a soutěží. Vždy od 12.00, 13.30 a 15.00 hodin.

Pirátské přepadení

Každou středu a sobotu v červenci
Užijte si pirátské léto v Aquapalace Praha. Každou středu a sobotu během celých prázdnin Vodní svět přepadnou piráti. Těšit se můžete na lov pokladů, pirátské dovednosti, zkoušku zručnosti a další překvapení. Začátek akce vždy 11. 45 a 14. 30 hod.

Technika in-line bruslení

Neděle 21. července od 18.00 hodin
Na střeše parkovacího domu č.2 Aquapalace Praha se bude konat pro všechny zájemce o in-line bruslení trénink bruslení pro začátečníky. Dozvíte se, jak zvládnout základní techniky, jak se zbavit špatných návyků začátečníků a součástí bude i konzultace pro výběr vhodných bruslí. Rezervace na recepci fitness, startovné 130 Kč. 

Prázdninové hlídání dětí

V letních měsících nabízí Aquapalace Praha v Dětském koutku ve Vodním světě zajímavou službu pro vás, kdo jste z okolí, máte děti a potřebujete je nechat pohlídat například tehdy, kdy nemáte jiné možnosti hlídání a potřebujete si někam odskočit: celodenní hlídání dětí ve věku 6 – 12 let. V ceně 490 Kč za celý den od 7:30 do 17:30 je stravování a animátorský program. Vaše dítě bude v bezpečí a rozhodně se nebude nudit!

výstaviště Litoměřice

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama