Přemýšlíte o změně?

Domníváte se, že Vaše stávající zdravotní pojišťovna není úplně to pravé? Máme pro Vás řešení. Změňte zdravotní pojišťovnu. Je ten správný čas! Změnu můžete provést pouze do konce června.

Nenechte to na poslední chvíli

Reklama

Zdravotní pojišťovnu lze změnit pouze jednou za rok a to k 1. lednu následujícího roku. Navíc je potřeba podat přihlášku minimálně 6 měsíců před tímto termínem. Pokud chcete změnit zdravotní pojišťovnu k 1. 1. 2014, je ten správný čas podat přihlášku. Jelikož ti, kteří podají přihlášku po 30. 6. 2013, musí počítat s tím, že budou moci přestoupit až k 1.1.2015.

Rozhodněte se pro ZPMVČR

Každá zdravotní pojišťovna má své výhody. Mezi výhody zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky patří její finanční stabilita. Samozřejmostí je ošetření kdekoliv v ČR, jelikož má smlouvu s více jak 25 000 smluvními lékaři. Tato zdravotní pojišťovna s kódem 211 má již více jak 1,2 miliónu klientů.

Mezi příspěvky, které tato zdravotní pojišťovna nabízí, patří například příspěvek až 3000 Kč při darování krve či krevní plazmy, až 500 Kč na libovolná očkování, až 2000 Kč na rovnátka pro dítě nebo až 800 Kč pro těhotné či kojící ženy.

Neobvyklé výhody

Máte doma studenta ve věku 15-26 let, který je klientem ZPMVČR? Pokud ano, jistě Vás bude zajímat, že má nárok na cestovní pojištění, které je zcela zdarma.

Rádi byste si připlatili za vlastní pokoj v nemocnici nebo si vybrali konkrétního operatéra? Myslíte si, že na to nemáte finance? Zdravotní pojišťovna 211 vytvořila osobní zdravotní pojištění Nadstandard 211, se kterým si nadstandardní péči můžete dovolit.

Za doporučení získejte 500 Kč

Jste klientem zdravotní pojišťovny s kódem 211? Přiveďte své příbuzné, přátele či kolegy a za každého získejte příspěvek 500 Kč na podporu zdravého životního stylu. Příspěvek lze využít na cokoliv, co souvisí se zdravím, jako jsou vitamíny, očkování, dioptrické brýle či kontaktní čočky, rehabilitace, vstupy do solné jeskyně, fitness či bazénu a mnoho dalšího. Více informací naleznete zde.

Zdraví a zábavu spojuje projekt Zdraví jako vášeň, který vytvořila již zmíněná zdravotní pojišťovna. Bližší informace o tomto projektu naleznete zde.

Zaujal Vás tento projekt? Staňte se fanouškem na facebookových stránkách.
Kulturní akce

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama