Kolo není pizza…

I když kolo není pizza, nemusíte se bát objednat jej přes internet. Vybrat si kolo z pohodlí svého sofa za super cenu láká nejednoho zájemce o nový bicykl. Většinu však odradí limitovaná variabilita komponent na vysněném rámu nebo fakt, že bude bezradně stát nad krabicí dílů lanek a šroubků jako po nákupu v Ikea.

Reklama


Když pizza tak z pece, když kolo tak… 1

Na webu jsme našli eshop výrobce kol včetně konfigurátoru komponent, který zabíjí hned dvě mouchy jednou ranou. Tou druhou mouchou je, že vysněné kolo ušité na míru jen a pouze podle Vašeho přání Vám seřídí a nachystají v nejbližší autorizované prodejně, kterých je po celé ČR asi 150. Zde se pak můžete obrátit s jakoukoli bolístkou nebo běžným servisem.
Pro názornou ukázku jsme vybrali značku kola vítěze ankety Kolo roku 2013 a Design roku 2013 vydavatelství nejprestižnějších cyklo časopisů u nás (Velo, Cykloturistika a 53×11).

Dámský model crossového kola Tejo lady je z kategorie střední třídy, cenově příjemně dostupné, vhodné pro krátké i delší výlety. Nejprve jsme podle tabulky určili správnou velikost rámu, dále jsme zvolili jeho barevné provedení (líbí se nám bílá barva v kombinaci se stříbrnými detaily), vidlici jsme zaměnili za vidlici Suntour NEX HLO bílou, pláště jsme ponechali původní z důvodu, že mají jemnější vzorek, který nám vyhovuje, neboť víme, že většinu cest budeme absolvovat po zpevněných cestách a v lehkém terénu (přeci jen jemnější vzorek rychleji jede). Klasické pedály jsme zaměnili za černé nášlapné pedály Shimano PDM 505 (nejsme žádní nováčci a navíc do kopce to lépe potáhne), u kterých je příplatek 540 Kč. Na sedle jsme nešetřili, investice ve výši 70 Kč se jistě vyplatí, protože to je jedno z nejdůležitějších částí kola, zvolili jsme dámské designové sedlo VELO VL-4101A černo bílé. Doplňky jsme ponechali původní, gripy jsme vyměnili za mechové gripy Velo-136, protože je prostě máme vyzkoušené a sedí nám, to vše bez příplatku. Rohy necháme koze vzhledem k tomu, že je příliš nepoužíváme. Sečteno podtrženo, trvalo to 5 minut, celková cena je 14 130 Kč. Oproti původní ceně 13 590 Kčje to malý rozdíl.

 

Maxbike Tejo Lady v základním provedení 1

Kdo jezdí na kole, může si dovolit bez výčitek mlsat. A když mlsat, tak zdravě, aby tělo dostalo to nejlepší. A co tak k tomu mlsání vyhrát i kolo a ne jen tak ledajaké značky, ale vítěze ankety KOLO ROKU 2013 a DESIGN ROKU 2013.
České značky MAXBIKE a MAXI NUTA se rozhodly vyjádřit lásku k cyklistice trochu netradičně, soutěží MAXI NUTA o horské kolo MAXBIKE.

Soutěž probíhá na webových stránkách http://www.maxbike.cz/ v termínu od 1. 5. do 30. 6. 2013. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku uveřejněnou na www.maxbike.cz a zakoupit 2 tyčinky MAXI NUTA (jakýchkoli příchutí), uschovat pokladní doklad (nebo obaly) pro případ výhry.

Maxi Nuta je zcela originální, velmi hodnotná řada ořechových a ovocných tyčinek. Složením nemá v dnešní době, kdy je zřetelný obecný trend k šetření a úsporám, obdoby. Podíl oříšků dosahuje až 60% z výrobku a používají se i tak atraktivní druhy jako jsou kešu ořechy, pistácie, vlašské ořechy, brazilské (para) ořechy a mandle. To vše doplněno americkými brusinkami nebo třeba sušenými višněmi a jiným prémiovým sušeným ovocem.  Samozřejmě, že kvalita ořechů je pečlivě hlídána a že například všechny používané polevy a tuky jsou tzv. low trans, tedy s minimálním obsahem trans-mastných kyselin. (zdroj: rupa.cz)

MAXBIKE jsou česká jízdní kola vyráběná a montovaná s maximální péčí, v nejvyšší možné kvalitě (osazováním originálními komponenty). Sami si můžete určit, z jakých komponentů bude kolo sestaveno. Maxbike garantuje nejlepší cenu na trhu (poměr kvalita – cena), termín dodání do 5 dnů, garanční servisní prohlídku ZDARMA, perfektní servis díky celorepublikové síti prodejců, atraktivní design kol, ze kterého si vybere každý. A kdyby přeci jen ne, tak si můžete navrhnout vlastní design kola.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama