Dovolená se štěstím o čtyřech tlapkách

Pro majitele čtyřnohých mazlíčků je samozřejmostí, že pes či kočka je právoplatným členem rodiny a pro většinu z nich nepřipadá v úvahu nechat ho ve zvířecím hotelu či u příbuzných.
O dovolené se chceme odpoutat od všednodennosti a věnovat se aktivitám, na které nemáme po zbytek roku čas, ať už jsou to příjemné procházky, sladké nicnedělání, odpočinek u vody nebo v horách, hry s dětmi a naším pejskem či kočkou. Každý si sám dosadí, co právě jemu vyhovuje.

Reklama

NOVASOL nabízí ideální dovolenou pro vás a vaše mazlíčky!

800×600

Normal
0

21

false
false
false

CS
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

Celá polovina NOVASOL rekreačních objektů má zelené označení se symbolem psa , které znamená, že zde je domácí mazlíček povolen. A to zdarma.  Žádné poplatky předem, v průběhu ani na konci pobytu.
Tam, kde je domácí mazlíček zvláště vítaným hostem , navíc musí být u rekreačního objektu uzavřený pozemek o velikosti minimálně 500m? a v rekreačním objektu informace o nejbližší veterině či kontakt na zvěrolékaře.

Díky tomu si společnou dovolenou užijí opravdu všichni. Vybírat můžete z 26 evropských zemí včetně České republiky a Slovenska a to z nabídky více než 30.000 rekreačních objektů.

Celou nabídku ubytování najdete na www.novasol.cz

Pro více informací či pomoc při hledání ideálního rekreačního objektu pro vás a vašeho mazlíčka kontaktujte NOVASOL na [email protected]
Kulturní akce

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama