Čistá voda, sluníčko, čerstvý vzduch,adrenalin a spousta zábavy ve venkovní zóně

Milujete vodu a nedovedete si bez ní představit prázdniny?

Zavítejte do Aquapalace Praha. V červnu se rozšíří venkovní zahrada: stávající počet 300 lehátek bude navýšen na dvojnásobek. Během prázdnin bude platit akční vstupné pro milovníky vodních atrakcí – permanentka na 5 vstupů za cenu 4. Novinkou pro děti je i 6 nových skluzavek.

Reklama

Pokud milujete lenošení u vody a na trávě, ale neradi se koupete v rybnících, které jsou v parném létě často zamořené sinicemi, pak je pro vás ideálním řešením pobyt v akvaparku. Voda je tu vždy čistá a příjemně teplá za každého počasí a venkovních teplot. A co víc – rozhodně se tu nebudete nudit.

Největším akvaparkem v České republice a celé Střední Evropě je Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy. To, co jej dělá 3. nejnavštěvovanějším místem u nás (vedle Pražského hradu a zoo), je nejen jeho rozloha a nabídka služeb, ale zejména množství atrakcí, které lákají všechny vodomily. A to jak tatínky s neposednými školáky, tak teenagery, zamilované dvojice nebo maminky s batolaty.

Mezi největší atraktivity Aquapalace patří v létě venkovní zóna s divokou řekou. Kromě venkovního bazénu s vířivými lavicemi a masážní sprchou je tu dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkou. Divoká řeka je 98 metrů dlouhá atrakce simulující opravdový vodní živel. Její převýšení je 5 metrů a za hodinu jí proteče 1,8 milionu litrů vody. Koryto vytváří divoké meandry se zpětnými proudy a peřejemi. Milovníci adrenalinových dobrodružství budou jásat! Jízda je povolena i zdatným dětem, plavcům ve věku od 8 let. Atrakce přináší skupinovou adrenalinovou zábavu, oproti skluzavkám a tobogánům pro jednotlivé jezdce zde dovolena jízda i ve skupinách. Řeka ústí do klidného dojezdového bazénu s fontánou, odkud se po schodišti dostanete opět na start, anebo můžete pokračovat dalším divokým ramenem řeky a rychlým skluzem skrz peřeje se ocitnete v řece s klidnou proudící vodou. Ve venkovní zóně jsou umístěna také lehátka pro relaxaci na sluníčku a čerstvém vzduchu a občerstvit se návštěvníci mohou v plážovém baru.

V červnu se kapacita lehátek na zahradě rozšíří ze stávajících 300 na dvojnásobek. Přibudou také další odpočinková místa pro děti, petanque či ping pong. Velkou výhodou Aquapalace je to, že kromě Vodního světa zahrnuje i rozsáhlý Saunový svět (rovněž největší v ČR) a SPA, kam je možné si během dne zajít zarelaxovat. Pro tento účel je tu také dětský koutek, kde v létě budou probíhat každý den animační programy, kde se děti zabaví a maminky si tak mohou bezstarostně odskočit třeba na dvě hodiny na masáž nebo do finské sauny.

Další novinkou je 6 nových skluzavek, které dětem v oblíbeném Paláci pokladů s vrakem lodi přinesou mnohem více zábavy a možností vydovádění se. Jsou určené pro děti ve věku 3-8 let a díky celistvému nerezovému materiálu bez spojů zaručují mnohem větší bezpečnost a pohodlnost při sjíždění.
Řádění v Aquapalace Praha si během prázdnin (tj. od července až do 31. srpna) budou moci všichni návštěvnici užít i za akční cenu: v prodeji bude permanentka na 5 vstupů na celý den za cenu 4. Pro pravidelné návštěvníky je to jistě příjemná novinka: ušetří tak 20%.

www.aquapalace.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama