Za sluncem? Ano!

Teploty mezi 25 a 30 stupni  Celsia již od dubna,   snadná dostupnost,  mnoho zajímavého k vidění  na místě i v blízkém okolí a neuvěřitelně nízké ceny ubytování  – to vše nabízí NOVASOL ve svých rekreačních apartmánech a domech na pobřeží Costa Cálida, regionu Murcia  ve Španělsku. 

Reklama

A nemusíte být zrovna milovníci golfu, i když ti si zde přijdou opravdu na své:  v regionu Murcia je několik golfových areálů s perfektními greeny  – například  v  La Torre Golf resort je 18 jamkové golfové hřiště, kde je pro zákazníky NOVASOL  navíc sleva na greenfee ve výši 29,- € (standatní  denní cena je 80,- €, NOVASOL zákazníci zapaltí jen 51,- €)


 Foto: golfový green v La Torre, copyright: Latorregolfresort

V areálu prázdninového komplexu La Torre Golf resort je několik venkovních bazénů s celoročním provozem (!), dětská hřiště, tenisové i volejbalové kurty a multifunkční hřiště pro další sporty, bary, restaurace a nákupní centrum. Vše pěkně na jednom místě.
Z nabídky NOVASOL  v  prázdninovém komplexu La Torre Golf resort si můžete  vybrat ubytování v samostatném rekreačním domě  s vlastním parkovacím místem,  s bazénem nebo bez bazénu,  anebo zvolit ubytování  v rekreačním apartmánu.  Všechny ubytovací kapacity  jsou zařízené s vytříbeným španělským vkusem, prostorné a světlé, a každá má také svou vlastní sluneční terasu s grilovacím koutkem.  
Např. v termínu od 04.5. do 11.05.2013 můžete být ubytováni již od 127,- Kč/os/den (při plném obsazení dané ubytovací kapacity)!!! 


Foto: Apartmán ECC217 v La Torre, copyright: NOVASOL

K nejlepším písečným plážím oblasti,  Mar Menor,  je to jen asi 20 minut jízdy autem. Obrovská zátoka Mar Menor je proslulá vysokou slaností vody podobnou Mrtvému moři a je proto vyhledávaným místem návštěvníků s lupénkou a jinými nemocemi kůže.
Výlet do starobylého přístavního města Cartagena, jehož historie sahá až do 3. století před Kristem,  stojí určitě za zařazení do itineráře vaší cesty, stejně jako návštěva  stejnojmenného hlavního města oblasti Murcia s několika barokními skvosty a bohatou historií.
Vypůjčení auta na letišti v Alicante je snadné, rychlé a levné. Včetně pojištění nezaplatíte více než  15,- €/den  za auto nejmenší kategorie (např. plně dostačující a nám dobře známýHyundai  i20) a se vzrůstajícím počtem dnů cena klesá!

S výběrem vašeho ubytování vám samozřejmě rádi pomůžeme, naše vily, rekreační domy a apartmány naleznete také v Barceloně, na Costa del Sol, na Mallorce nebo na Kanárských ostrovech. Společnost NOVASOL si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Těšíme se na Vás!

NOVASOL s.r.o.
Politických vězňů 19
110 00 Praha 1
Tel: +420 222 311 715 nebo -602 395 443
[email protected]
www.novasol.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama