Rozjeďte letní sezónu ve velkém, 500 Kč na startovné vás nastartuje

Nechte se pozvat na 11. ročník sportovní akce Author maraton tour, která Vás zavede do nejkrásnějších míst naší vlasti, letos navíc s možností získat příspěvek na startovné ve výši 500 Kč od mBank!!!

Tour pro Vás každoročně připravují organizátoři již od roku 2003. Během cyklistické sezóny Vás zavedou do velmi atraktivních míst, kde své síly poměříte na tratích různých profilů a obtížností. V těchto lokalitách je obvykle velký problém podobné sportovní akce organizovat, protože tratě vedou přes chráněné krajinné oblasti nebo proti pořadatelům pracují zákony a vyhlášky. Díky svým dlouholetým zkušenostem jsou ovšem tyto akce úspěšné a mezi cyklisty oblíbené.

Reklama

Letošní ročník je pro závodníky atraktivní tím, že mohou získat příspěvek na startovné ve výši 500 Kč od mBank, která se k Author maraton tour připojila jako generální partner v polovině roku 2012. 

PODMÍNKY ZÍSKÁNÍ PŘÍSPĚVKU 500 KČ NA STARTOVNÉ

Příspěvek je určen závodníkům, kteří se přihlásí a zaplatí startovné na kterýkoliv ze závodů AUTHOR MARATON TOUR 2013, zároveň si založí účet u mBank a splní podmínky akce. Musí se jednat o první žádost o účet. Není tedy možné, aby již stávající klient účet zrušil a následně založil nový.

Podmínkou pro získání příspěvku je provedení 3 plateb kartou u obchodníka, který přijímá platební karty (včetně platby na internetu).

Při registraci na internetových stránkách jednotlivých pořadatelů Maraton Tour obdržíte vygenerovaný unikátní kód, který slouží jako variabilní symbol při placení startovného. Tento kód je třeba uvést do internetové žádosti o založení účtu. Podrobný návod, podmínky a vše co se týká této akce naleznete na adrese www.mkolo.cz.

V případě splnění podmínek (nový klient a 3 platby kartou) bude příspěvek na startovné připsán na nově založený účet, a to nejpozději do 30 dnů od splnění všech podmínek. Každý závodník má nárok pouze na jeden příspěvek v rámci celé Author Maraton Tour 2013. Tato akce platí i pro závodníky, kteří již uhradili startovné a jsou přihlášení.

Příspěvek na startovné bude zaslán všem, kteří splní podmínky do 31. 12. 2013.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama