Školní výlet, výlet i školení v RIC Orlík!

Nově otevřené Regionální Informační Centrum v Solenicích, které leží přímo pod hrází Orlík a bylo velkolepě opraveno díky podpoře Nadace ČEZ, Vám nabízí komfortní zázemí pro Vaši školu i firmu.

Jednodenní výlet pro školu

Reklama

RIC v Solenicích se nachází pouze 70 km od Prahy ve směru na České Budějovice. V infocentru se občerstvíte, zhlédnete zbrusu nový film o přehradě Orlík nebo dramatický snímek z povodní 2002. O tom, že síla voda je podceňována, nebudete mít už pochybností. Následná exkurze do Vodní elektrárny a hráze Orlík Vás zase ubezpečí o preciznosti našich předků a vyvrátí nesmyslné mýty. Názorně uvidíte, jak důležitou roli hrají vodní elektrárny v naší energetické soustavě. A nejen to!

Nízké vstupné do elektrárny – 30 Kč (pedagogický dozor neplatí).

Rádi Vám poradíme, jaké další cíle lze s Orlíkem spojit. Pomůžeme s programem, dodáme výukové i propagační materiály.

Školení v RIC Solenice

Pokud hledáte pro Vaši firmu komfortní a klidné zázemí pro školení či team-building, využijte našich služeb. Nabízíme dvě prostorné oddělené haly + dvě další místnosti, nové technické zázemí (ozvučení, dataprojektor, plátno, flipchart aj.). Pro oddych poslouží vycházka s exkurzí do hráze a elektrárny Orlík. Dále nabízíme regionální catering. Není problém zajistit komfortní či naopak velice levné ubytování.

Dále nabízíme: plavbu lodí, team-buildingové hry (po stopách orlické vlečky). Prostory se poskytují za symbolické sumy.

Geocaching – lepší místo pro lovení pokladů není!

Snad hluboké lesy, snad příkré svahy. Snad dobrodružná cesta k nám. Snad bájné vorařské mýty? Kolem Orlické přehrady je ukryto bezpočet „keší“. Přesvědčte se, že poklad se nachází nejen v ukryté schránce, ale i v okolní přírodě jako takové. www.geocaching.cz

Kontakt: Martin Slavík, 737 50 69 50, [email protected]

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama