Milovníci výletů je to tu! Aplikace Tipy na výlet – Vyletnik.cz je nyní dostupná

Milí „výletníci“,
pokud vlastníte „chytrý“ telefon s operačním systémem Android, máme pro Vás dobrou zprávu. Aplikace Tipy na výlet – Vyletnik.cz je nyní dostupná nejen pro iPhony a iPady, ale i pro tato zařízení.

Reklama

Aplikace je zdarma a můžete ji stáhnout ZDE.
Uživatelé zařízení iPhone a iPad stáhnou aplikaci ZDE.

Aplikace Tipy na výlet – Vyletnik.cz

Ať už se s aplikací vydáte na virtuální výlet nebo budete přímo v terénu, čeká Vás mnoho atraktivních lokalit a zajímavostí.
Na mapě si buď zobrazíte tipy na výlety ve Vašem okolí (pokud se necháte lokalizovat), nebo se můžete přesunout na jakékoli místo v ČR a zobrazit si ikonky turisticky zajímavých míst. Po kliknutí na ikonku se zobrazí název místa a dalším kliknutím se dostanete na jeho detail, ve kterém je popis místa, fotogalerie a komentáře.

Android aplikace umožňuje full textové vyhledávání podle názvů míst z celé České republiky. Na výběr máte i několik zájmových kategorií, které Vám pomohou v konkrétním vyhledávání.
Jsou to například:  Tipy na výlety, Hrady, Zámky, Rozhledny, Koupání,Jeskyně, aj. Samozřejmostí je i vyhledávání podle jednotlivých regionů ČR.

Registrovaní uživatelé mohou navíc vkládat do aplikace nová „výletnická“ místa a přidávat k nim i fotografie. Vlastní fotografie (a případný popis) je možné přidávat i k místům, které aplikace již obsahuje. Každé místo se dát také okomentovat a napsat třeba doporučení pro další „výletníky“.

Více informací o aplikaci Tipy na výlet – Vyletnik.cz

Kromě nové aplikace pro Vás máme i Tipy na víkendy e-mailem. Zasíláme je každý čtvrtek jak uživatelům aplikace, tak uživatelům webu. Stačí se zaregistrovat a je to!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama