Ze zápraží rovnou na sjezdovku!!!

Horské chaty, chalupy a apartmány NOVASOL v zimních střediscích v Rakousku, Itálii a v České republice    

Zima se zdá být ještě daleko, ale právě teď je ta správná  doba porozhlédnout se po nejlepších nabídkách zimní dovolené.

Reklama

Pobyt v rekreační chatě nebo apartmánu skýtá mnoho výhod ve srovnání s většinou hotelových pokojů – soukromí, více prostoru pro různé aktivity, svobodu rozhodování a další.

Tyrolské ledovce jsou zárukou bohaté sněhové pokrývky, i když jinde je sněhové nadílky poskrovnu, a představují tedy ideální místo pro vaši zimní dovolenou! V Tyrolsku NOVASOL nabízí rekreační ubytování v údolí Pitztal (v blízkosti ledovců Pitztal a Kaunertal), Zillertal a Alpbachtal, v oblasti lyžařského střediska SKI Arlberg, v okolí Innsbrucku  (Stubai, Patscherkogel, Schlick, Kühtal) a také v oblasti Irrsinnig Gross, která je největším sdruženým lyžařským střediskem v Rakousku se svými 91 lanovkami a vleky a celkem 279km sjezdovek.

V blízkém Salcbursku (Salzburger Land) NOVASOL nabízí rekreační apartmány v blízkosti středisek Salzburger Sportwelt,  Gasteiner Tal, Kaprun, Grossarltal a Dachstein West. Ceny ubytování jsou přiměřené, např. v termínu jarních prázdnin od 16.02. do 23.02 v okolí Salzburku ubytování již od 20,- €/ os/ den. Na vaše přání je možné zarezervovat i pobyty kratší než 7 dnů.

Horká novinka: NOVASOL zařadil do své nabídky také rekreační apartmány v městečku Dosoledo Sappada v lyžařské oblasti Dolomiti Superski, do které patří 16 zimních středisek, od Cortina d´ Ampezzo, přes Alta Badia a Marmolada až po Civetta. Sjezdovky v Dolomitech jsou nejen perfektně udržované a dostatečně široké, zážitkem je i občerstvení v restauracích na svahu. A také pověstná stálost slunečního svitu.

Zimní dovolená ale není jen lyžování. Po dni stráveném na sněhu nic nepotěší více než koupel v termálním koupališti nebo akvaparku, kterých je v uvedených oblastech nespočet, a do vám nejbližšího to tak nebude nikdy více než několik minut jízdy autem. Od ledna do března pořádají lyžařská střediska maškarní karnevalové průvody a jiné atraktivní podívané. Nenechte si ujít např. pravidelný festival létajících balónů (5. -13.1.2013) v Toblach / Dobbiaco.

Pokud se vám nechce za lyžováním cestovat do zahraničí, využijte nabídku ubytování v rekreačních domech v Jizerských horách nebo Krkonoších. Lyžařská centra v Bedřichově, v Albrechticích v Jiz. Horách, na Ještědu v Liberci, ve Vysokém nad Jizerou, v Mladých Bukách a dalších menších střediscích nabízí skipasy za příznivé ceny a svojí vybaveností přitom za velkými středisky nijak nezaostávají!

S výběrem rekreačního ubytování vám rádi pomůžeme. NOVASOL je firma s dlouholetou historií a s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Těšíme se na vás!!!

NOVASOL má v nabídce rekreační chaty a chalupy nebo apartmány v dosahu známých lyžařských center v Rakousku jako je např. Schladming nebo St. Anton, přes naše domácí a stále lepší střediska v Harrachově či Rokytnici až po báječná zimní centra ve Skandinávii. Vyberte si proto online a objednejte z pohodlí vašeho domova kvalitní a kompletně vybavenou rekreační chatu nebo apartmán na horách.

NOVASOL v každé roční době : více než 30.000 rekr. objektů ve 26 zemích Evropy!!
————————————

NOVASOL s.r.o. Politických vězňů 19, 110 00 Praha l; tel. +420 222  329 098, 602 663 645
NOVASOL s.r.o.  nám. TGM 809, 468 51 Smržovka; tel. +420 606 729 702, 483 382 955

www.novasol.cz, [email protected]

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama