Jak vybrat cyklistické oblečení na podzimní vyjížďky?

Pryč jsou horka letních měsíců a příjemné podzimní počasí sebou přináší ideální podmínky pro jízdu na kole. Podzim, to nejsou jen krásné dny babího léta, ale také značná proměnlivost a teplotní rozdíly. A právě v tomto období je správné cyklistické oblečení důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Proto si dnes ukážeme, jak by mělo správné cyklistické oblečení vypadat a co by mělo splňovat…
 
V prvé řadě by mělo být pohodlné. To ostatně platí pro veškeré sportovní oblečení bez ohledu na druh sportu a roční období. U cyklistického oblečení to ale platí dvojnásob. Tam i sebemenší technický nedostatek pocítíte velmi citelně. Špatně zvolený šev na vašich cyklo kalhotách anebo triku, dokáže velmi znepříjemnit sebekrásnější vyjížďku.

Reklama

Ale to rozhodně není vše, na co bychom si měli dát pozor. To nám ostatně potvrdil i pan Jiří Výbora z Eleven Sportswear, kde se specializují na výrobu cyklistického oblečení a na českém, ale i evropském trhu patří mezi skutečnou špičku.

„Základem je kvalitní materiál, který dokáže efektivně odvádět pot, v případě potřeby zahřeje a je příjemný na těle. Proto také výrobci špičkového oblečení věnují takovou pozornost výběru materiálům, testují jejich vlastnosti a dbají na maximální kvalitu. Stejně tak střih jednotlivých druhů oblečení musí být volen tak, aby perfektně sedělo, nikde neškrtilo a takzvaně „netáhlo“. To jsou ovšem jen základy, které by měl každý solidní výrobce splňovat.“  S tím nelze než souhlasit. Samostatnou kategorií je pak právě zmiňované oblečení pro podzimní cyklistiku.

V čem jsou tedy ty základní rozdíly, oproti běžnému cyklo oblečení? „Každý kdo jezdí na kole, ať už pouze rekreačně, anebo výkonově, jistě potvrdí, že universální oblečení na kolo neexistuje. Pro podzimní a jarní vyjížďky nelze jednoduše obléknout letní dres. Proměnlivost počasí a poměrně značné výkyvy teplot hrají velkou roli na tom, jestli si to na kole užijeme, anebo budeme více či méně trpět. Právě proto ELEVEN každoročně připravuje kolekci cyklo oblečení pro podzimní ježdění. Toto oblečení vyniká především promyšlenou kombinací materiálů, které se vzájemně doplňují a díky nimž jednak správně odvádějí pot, ale také zajišťují dostatečný tepelný komfort a dají se vhodně kombinovat nejen s cyklo vestami a bundami, ale také s návleky na ruce i na nohy, které v případě rychlého ochlazení zajistí zmíněný tepelný komfort a ochrání vaše klouby. Spolu s nízkou váhou a dokonalou variabilitou, tak získáte nejen pohodlné oblečení, ale hlavně nepřekonatelný komfort.“

Díky tomu, že podzimní čas je typický i zkracováním dnů, jsou pro tuto kolekci použité reflexní prvky, díky nimž se stanete za šera dobře viditelní, a váš návrat domů bude bezpečný. Reflexní prvky jsou šikovně zapracované do nápaditého designu, takže nijak neruší a nevybočují ze stylu a grafické podoby jednotlivých dílů oblečení, ale v případě snížení viditelnosti vám poskytnou výraznou pomoc.Každý jsme jiný, a tak se stává, že i sebekvalitnější oblečení ušité nejmodernější technologií, nemusí sedět každému. U Elevenu si toto plně uvědomují a proto nabízejí ušití veškerého cyklistického oblečení na míru. Ať už se jedná o dresy, cyklo kalhoty, bundy, nebo vesty. Přesně dle vašich potřeb a požadavků zpracují střih a oblečení ručně ušijí, abyste se cítili ve značce Eleven skvěle.

To samé se také týká designu. Jakýkoli váš grafický návrh zpracují a použitím sublimační technologie přenesou na zvolený materiál, ze kterého se výrobky vyrábí. Můžete mít tak díky tomu celý komplet ve stejném individuálním designu. Každá grafika se navíc zpracovává proporčně, a proto bude vypadat na všech velikostech stejně. Snadno si tam můžete nechat vyrobit kolekci vlastního oblečení pro celou svou rodinu, anebo tým. A s cenou budete více než příjemně překvapeni. Ta se téměř neliší od běžné kolekce!

Pokud tedy chcete vystoupit z řady a mít na sobě funkční, pohodlné a originální oblečení, které vás ochrání před rozmary podzimního počasí, určitě byste měli navštívit internetové stránky www.eleven.cz, e-shop www.eleven-sportswear.cz nebo firemní stránku na Facebooku.

Na webových stránkách se nyní můžete zapojit i do fotosoutěže o hodnotné ceny. Soutěžit můžete na adrese www.eleven.cz/soutez

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama