Prázdniny pomalu končí – přichází ideální podmínky pro cyklovýlety

Nastává období, kdy Vy i Vaše rodina jistě ocení příjemnější klima, menší nápor „dovolenkářů“ na cyklostezkách a kratší fronty v „hospůdkách“ podél cyklistických tras.

Reklama

Pokud Vám však idylku může zkazit skutečnost, že ve Vašem sklepě leží jen kolo po babičce, objevili jsme pro Vás výrobce kol, který Vám i Vašim dětem vrátí úsměv do tváře. O MAXBIKE byste měli vědět už proto, že je to ryze česká, vysoce kvalitní značka, s dlouholetou tradicí a je relativně hodně rozšířená, i když to není na první pohled tolik vidět, tedy alespoň ne v reklamě, protože MAXBIKE zvolil trochu jinou strategii než ty ostatní: „Peníze neinvestuje do reklamy, ale do svých zákazníků“. I proto si může dovolit nabízet na trhu kola v nejlepším poměru „kvalita – cena“. Kromě toho přináší řadu inovativních řešení, užitečných rad a aplikací, které ocení jak profíci, tak víkendoví jezdci.

Abyste nepřišli při pořizování nové sportovní výbavy, jak se lidově říká „na buben“, přináší MAXBIKE chytrá řešení. Vyberete si konkrétní typ kola z různých cenových kategorií (všechna osazená značkovými komponenty) a díky jednoduchému webovému KONFIGURÁTORU si můžete určit, z jakých doplňků/komponentů bude vaše kolo sestaveno. Funguje to snadno: „Nevyhovuje vám daný typ sedla?„ Můžete vybrat vyhovující. „Potřebujete pláště s vysokým vzorem, protože chcete jet do terénu?“ Není problém, máte je mít. „Nelíbí se Vám omotávky, gripy či daná vidlice?“  Jednoduše si vyberete jiné podle svého gusta. Navíc vše snadno, rychle a se stálou kontrolou konečné ceny. 

Ke správnému výběru Vám poslouží i zábavný rádce VYBER KOLO , který vám po zadání požadovaných parametrů, určí nejvhodnější modely kol. Kromě toho se můžete nechat inspirovat užitečnými radami a zajímavými typy (např. jak se chovat ke kolu, aby co nejdéle vydrželo a spolehlivě sloužilo či jak správně vybrat kolo), kterých jsou webové stránky maxbike.cz plné. MAXBIKE napřílkad připravuje pro své zákazníky také krátká videa s návody, jak udržovat a servisovat kolo a mnoho dalšího.

Pokud jste někdy snili o tom, že si navrhnete a poskládáte vlastní, naprosto unikátní, horské kolo či silniční kolo, MAXBIKE Vám váš sen může splnit! Jako jeden z mála výrobců dokáže vyrobit kolo dle vlastního designu.

MAXBIKE považujeme za výjimečnou nabídku hned z několika důvodů, jednak používají výhradně značkové komponenty a kvalitní rámy – to vše za nejlepší cenu na trhu, kola jsou montována ručně, poskytují garanční prohlídky zdarma a perfektní servis prostřednictvím specializovaných prodejců MAXBIKE po celé ČR, kterých je 130, ale nejlepší zárukou je nespočet spokojených zákazníků.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama