Balóny nad Telčí, 19.–22. července 2012

Přijeďte se podívat na Telč z koše balónu a vychutnejte si krásy okolní krajiny.

Reklama

Renesanční město Telč a hlavně místní zámek a náměstí je místem, kde se již 16 let pravidelně schází piloti a posádky horkovzdušných balónů a létají nad domy, rybníky i okolními lesy, lukami a polemi.

Také v roce 2012 máte možnost zúčastnit se tohoto setkání a podívat se na hromadné starty balonů ale hlavně se můžete vydat na vyhlídkový let balónem. Balóny budou startovat každé ráno a večer z telčského náměstí a okolních luk.

Vyhlídkové lety balónem v Telči nabízí BALON.CZ po celý rok, ale pouze během setkání Balóny nad Telčí probíhají hromadné starty a lety více horkovzdušných balónů.

V naší nabídce naleznete všechny typy letů od soukromých letů pro rodiny, přátele, …, přes jednotlivé letenky ve velkých i malých balónem až po extra lety balonem například při východu slunce nebo noční lety.

Opravdový let s BALON.CZ – kvalita, záruka, bezpečnost

Balónovému létání se věnujeme od roku 1983 a získané zkušenosti si předáváme již druhou generaci. Létání horkovzdušnými balóny nás baví a rádi se s Vámi o tuto radost podělíme.

S námi se nestane, že let bude výrazně zkrácen, že poletíme za špatné dohlednosti, takže nic moc neuvidíte. Naše balónové lety to není pouze ploužení se u země, ale i stoupání do výšky, kde se můžeme konečně rozhlédnout. Neprovádíme ani lety za velmi slabého větru, kdy balon uletí za hodinu sotva 5 kilometrů.

Naši piloti nejsou žádní začátečníci, kteří nedávno dokončili výcvik, ale zkušení profesionálové. Na provoz celé firmy dohlíží piloti s náletem více jak 1000 hodin.

Jak objednat vyhlídkový let balonem?

Na www.balon.cz nebo na klientském centru 605 76 77 76 můžete objednat letenky, případně rovnou rezervovat termín a lokalitu letu. Letenky Vám zašleme poštou, nebo si je můžete vyzvednout osobně v naší kanceláři.

Pokud se rozhodnete k letu balónem nezbývá než Vám popřát příznivý vítr a měkká přistání.

AVIATIK SERVIS společnost s r.o.
Šeránkova 311/4
Brno-Žabovřesky

klientské centrum:  605 76 77 76
e-mail: [email protected]
www.aviatik-servis.cz
www.balon.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama