Letní dovolená v soukromí

Ubytování v soukromí rekreačních chalup nebo chat si získává stále vyšší oblibu.

Jde o příjemnou alternativu k hotelům a penzionům,  nespornou výhodou je svoboda, kterou toto ubytování poskytuje. Nemusíte se nikomu a ničemu přizpůsobovat a svůj volný čas trávíte jen tak, jak sami rozhodnete. A jste-li majitelem domácího mazlíčka, můžete ho vzít s sebou (u NOVASOLu bez doplatku) a odpadne vám tak starost o to, kdo se vám o něj postará. 

Reklama

Ať už pro svou dovolenou máte naplánován kulturní pobyt ve městě nebo pohodový klid vesnice, skalnaté hory nebo pohostinou nížinu, aktivní odpočinek nebo relaxaci u bazénu, s NOVASOLem je hledání vhodného ubytování snadnější. V naší nabídce naleznete domy s venkovními i vnitřními bazény, ubytování v blízkosti cyklistických či turistických tras po téměř celé České republice. Vybírat můžete z atraktivní lokality jako Střední nebo Východní Čechy, Krkonoše, Jizerské hory, Krušné hory, či pohádková Šumava nebo také Jižní Čechy.

Společnost NOVASOL nabízí příznivé ceny, profesionální jednání a zázemí silné a stabilní společnosti. Celá nabídka rekreačního ubytování na www.novasol.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama