Za říční romantikou

Při návštěvách různých krajů, ať už autem, na kole nebo pěšky, turistu napadne, že by mohl vnímat krásu naší přírody i z řeky.  A to platí nejenom pro jednotlivce, ale i pro rodiny s dětmi.

Nabízíme vám výpravy za klidem a malým dobrodružstvím na našich tocích. Můžete plout v lokalitách blízko Prahy, ale i ve vzdálenějších končinách. Plavidlo s vybavením vám na určeném místě zapůjčíme a v cíly trasy si jej vyzvedneme. K dispozici máte, jak plastové dvoumístné a třímístné kanoe, tak nafukovací rafty, kanoe a plastové kajaky.

Berounka :

Reklama

Jednodenní výlet lze začít například v Chrástu u Plzně a pohodlně dojet do Liblína, případně, pokud se vám na vodě líbí, protáhnout  plavbu druhý den do Zvíkovce. Pokud jste z Prahy a okolí, určitě se vám bude hodit tip na jednodenní plavbu z Berouna přes krásné skalnaté údolí až do Zadní Třebáně. Na dva dny je pak hezká trasa z Nižbora do Zadní Třebáně.

Sázava :

Pro dobrodružné povahy se nabízí na jeden den úsek Týnec – Pikovce, kde je řada peřejí a jezů. Na dvoudenní plavbu pak Čerčany – Pikovice. Pro romantické duše a rodiny s dětmi se vyplatí vyjet Posázavkským pacifikem proti proudu a na jeden den si splout z Kácova, kde vaří dobré pivo, do Českého Šternberka a spojit svou plavbu s výletem na zdejší překrásný hrad. Na dva dny je pak připravena trasa ze Zruče nad Sázavou do Českého Šternberka.

Ohře :

Příjemná řeka na západu Čech nabízí pohodovou plavbu pro začátečníky i pokročilé.  Na jeden den například z Kynšperka do Sokolova nebo z Lokte do Karlových Varů. Na dva dny pak lze plout z Lokte do Vojkovice, kde je již více peřejí nebo z Kynšperka do Lokte.

DRONTE s.r.o.
Nad Vodovodem 8
100 00 Praha 10
mob.: 602 825 869
tel.: 274 779 828

www.dronte.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama