Cestování s Německými drahami (DB Bahn)

Přejete si cestovat rychle a výhodně, při své cestě nerušeně pracovat a dorazit včas a bezpečně do cíle – s Německými drahami je toto vše možné.

Nezáleží, zda cestujete ve skupině, nebo sami, křížem krážem přes celou Evropu, nebo do konkrétního města – Německé dráhy pro Vás mají vždy skvělou nabídku. Jízdenky přesně dle Vašeho přání a Vašich potřeb učiní cestování s DB Bahn ještě atraktivnější.
Německé dráhy kladou velký důraz také na Vaše pohodlí: Nabízejí Vám moderně vybavené soupravy s možností využití dalších služeb. Palubní personál je Vám po celou cestu plně k dispozici a velmi rád Vám splní Vaše přání a poradí v každé situaci. Restaurační vůz Vám pak nabízí možnost spojit Vaši cestu také s kulinářským zážitkem.
  Ve vlaku ICE (Intercity-Express) na Vás čekají plně klimatizované vozy s odhlučněnými vagóny. Rychlostí až 300km/hod Vás Německé dráhy dopraví do všech nejvýznamnějších metropolí Německa a navazující spoje i do dalších zajímavých měst v rámci Německa nebo celé Evropy, např. Kodaně nebo Paříže.
  A pro případ, že se do Německa jednou vydáte letadlem: Spojení vlaků ICE na letištích ve Frankfurtu, Kolíně/Bonnu, Düsseldorfu a Lipsku Vám zajistí pohodlné pokračování Vaší cesty po příletu do Německa.

Nabídky a ceny

Evropa speciál

Reklama

Evropa se propojuje – a platí to i pro železniční dopravu. S jízdenkou Evropa speciál může být Vaše cestování po Evropě ještě zajímavější. Vydejte se z České republiky do kterékoli cílové destinace DB Bahn v Německu a zpět – jízdenky jsou dostupné již od 39 eur za osobu a směr. Tuto nabídku lze využít v 2. vozové třídě od 39 eur, v 1. vozové třídě od 69 eur. Tato cena je garantována jen pro cesty přes hranice a je závislá také na dostupnosti. Objevte s DB Bahn Berlín, Drážďany, Düsseldorf nebo Norimberk.

Expressbus Praha

Cestujte pohodlně a výhodně do Německa – Expressbusem Praha s jízdenkou Evropa speciál již od 19 eur. Šestkrát denně vyrážejí přímé linky Expressbusu Německých drah z Prahy do Norimberku a Mnichova. Do Mnichova nebo Norimberku se tak můžete dostat již za 3 hod 45 min. Pro Expressbusy platí běžný jízdní tarif s povinnou rezervací, která Vám garantuje Vaše místo v autobuse.
U jednosměrných jízd je rezervační poplatek součástí ceny jízdenky. U speciálních nabídek (např. InterRail) je možné zajistit cestu od 10 eur (včetně rezervace místa) ve druhé třídě a od 15 eur v první třídě (včetně rezervace místa).

Online jízdenky na našich webových stránkách: www.bahn.com

Na těchto webových stránkách si můžete sami rezervovat online jízdenku pro jakékoli dostupné mezinárodní a národní linky Německých drah, a ušetřit tak ještě i poplatek za její vystavení. Jednoduše si jízdní doklad doma vytisknete a vezmete s sebou na palubu vlaku nebo autobusu Německých drah. Platbu můžete provést pohodlně z Vašeho domova: kreditní kartou, nebo využitím speciálních karet (Bahncard nebo EC-Karte). Při kontrole jízdních dokladů pak postačí, když předložíte kartu, kterou byla platba provedena. Kromě toho můžete takto rezervovat a zajišťovat jízdenky nejen pro sebe ale i pro jiné osoby. Pro téměř veškeré spoje v rámci Německa jsou tyto jízdenky dostupné do desáté minuty před odjezdem konkrétního spoje. Rezervujte si Vaši jízdenku zcela jednoduše na: www.bahn.com. Zde také naleznete další informace ke všem nabídkám, produktům a cílovým destinacím Německých drah.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama