Poznejte s Novasolem 8 evropských metropolí

Zažít město na vlastní kůži? Poznejte život města tak, jak ho žijí jeho obyvatelé.

NOVASOL nabízí rekreační  apartmány pro rekreační ubytování v evropských metropolích jako jsou Paříž, Cannes, Řím, Benátky, Florencie, Berlín, Vídeň, Stockholm, Budapešť, Barcelona, Palma de Mallorca, Dubrovník a mnohá další.  Již od dvou přenocování.

Reklama

Pobyt v rekreačním apartmánu v některém z nejzajímavějších měst Evropy,  navštívit památky, galerie, zažívat atmosféru města a ochutnat místní speciality, to je nápad na krátkou dovolenou po celý rok.

Praha, Vídeň, Berlín, Budapešť, Amsterdam, Řím, Kodaň nebo Stockholm – NOVASOL nabízí nejen rekreační domy a chaty v jednotlivých regionech, ale také kvalitní a kompletně vybavené městské apartmány v hlavních městech mnoha evropských zemí. Svůj poznávací pobyt si tak můžete naplánovat přímo podle vašich představ a přání!

Svůj poznávací pobyt si tak můžete naplánovat přímo podle vašich představ a přání!

Praha

Hlavní město naší České republiky není nutné nijak zvláště představovat, jeho návštěva ovšem stojí za to v každé roční době a ubytování v našich kompletně vybavených a zařízených rekreačních apartmánech vám poskytne perfektní zázemí pro její objevování. Týdenní nebo dokonce 14-denní dovolená, prodloužený víkend, služební cesta – naše rekreační byty a domy nabízí kvalitní ubytování v Praze opravdu pro každého!
Rekreační apartmány Praha

Vídeň

Rakouská metropole Vídeň vás okouzlí jedinečným kulturním bohatstvím nevyčíslitelné hodnoty. Někdejší císařská metropole plná tradic a imperiálního lesku. Hlavní město hudby s bohatým kulturním programem světové třídy. Moderní architektura, atraktivní atrakce pro mladé publikem, rušný velkoměstský život a nesmrtelné vídeňské kavárny.
Rekreační apartmány Vídeň

Berlín

Kdo by neznal Braniborskou bránu s kvadrigou, Vítězný sloup anebo zámek Charlottenburg? Živou metropoli není snadné stěsnat do jednoho bodu. „Berlín – to je mnoho měst!“ Na jedné ploše stejně velké jako Mnichov, Stuttgart a Frankfurt nad Mohanem dohromady sjednocuje město zážitků Berlín značný počet zcela odlišných městských čtvrtí, center a zákoutí. Berlín je světové město s pohnutou historií.
Rekreační ubytování Berlín a okolí
 

Budapešť

Budapešť zaujímá přední místo mezi nejkrásnějšími městy Evropy. Citlivě spojuje po staletí budované stavitelské památky a kulturní dědictví s novinkami moderní doby. Na světě je Budapešť jediným velkoměstem i hlavním městem, na jehož území je v činnosti více než 80 termálních zřídel a pramenů. Zoologická a botanická zahrada hlavního města byla otevřena jako jedna z prvních na světě v roce 1866. Mezi trvale pořádanými sportovními akcemi vyniká okruh Formule 1.
Rekreační apartmány Budapešť

Řím

Řím byl po celá staletí hlavní dějištěm všem evropských událostí. Právě odtud se řídil život celé Evropy a měl zde sídlo jak Caesar tak i Papež. Právě díky tomu se zde nalézá nepřeberné množství zajímavých a historicky cenných památek. Zároveň ale nezaspalo moderní vývoj a tak svým návštěvníkům poskytuje služby na evropské úrovni. Řím tak láká historií, moderní tváří, italskou kuchyní a jedinečnou atmosférou zároveň.
Rekreační apartmány Řím

Amsterdam

Amsterdam má vše, co si návštěvník moderního velkoměsta může přát. Od mezinárodních módních butiků, přes umění a starožitnosti. Leidsestraat, Kalverstraat a Nieuwendjik jsou známé nákupní ulice Amsterdamu. Bezcílné potulování se mezi Hlavním nádražím a Vondelparkem je pak samo o sobě zábavou. Kontrastem ke shonu hlavních tříd jsou tichá, romantická zákoutí čtvrti Jordaan, kanály lemované měšťanskými domy nebo oku lahodící barevná krása květinových trhů. Krásné fasády domů, prodavači tulipánů, pouliční hudebníci a davy lidí – to je jedním slovem Amsterdam.
Rekreační ubytování Amsterdam a okolí

Kodaň

Mezinárodní lifestylový časopis Monocle korunoval v roce 2008 Kodaň za nejlepší město na světě. Magazín vyzdvihl zejména neuvěřitelnou rozmanitost této malé metropole, spoustu jízdních kol na ulicích, perfektně fungující dopravní systém a v neposlední řadě také unikátní přístup města k přírodnímu prostředí (parky, pobřežní promenády, zelené oázy…). A jinde zcela nevídaný prostor zde věnují malým dětem!
Rekreační ubytování Kodaň a okolí

Stockholm

Hlavní a největší město Švédska, Stockholm se nachází na břehu jezera zvaného Mälaren, v místech, kde se jmenované jezero potkává s mořem. Centrum města se nachází na čtrnácti ostrovech a odtud získalo svůj název. Stock by se dalo přeložit jako kláda a holm jako ostrůvek. A co je ve Stockholmu k vidění? Ve městě se nachází hned dvě památky spadající pod ochranu organizace UNESCO: dřevěný hřbitov Skogskyrkog?rden a sídlo švédské královské rodiny Drottningholm.
Rekreační ubytování Stockholm a okolí

 

Na báječnou dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend se ovšem můžete vypravit do celé řady dalších krásných měst: Dubrovnik, Split, Krakow, Salzburg, Benátky, Florencie, Nice, Cannes, Oslo, Zadar, Pisa, Göteborg.

www.novasol.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama