BUSHMAN – NEW COLLECTION 2012

EXPEDITION OUTFITTERS

BUSHMAN je outdoorové oblečení a vybavení, navržené pro muže a ženy, kteří milují svobodu a volnost, objevování a dobrodružství. Mají silný vztah k cestování a cítí přirozený respekt k přírodě a jejím hodnotám. Pro správné rozhodnutí je v životě kromě rozumu dobré následovat i přirozený instinkt. FOLLOW YOUR INSTINCT – takové je i hlavní motto, které doprovází novou kolekci i kampaň BUSHMAN.

Reklama

Za 15 let představil BUSHMAN tisíce vlastních modelů, z nichž některé se staly doslova symboly outdoorového oblečení. Nezaměnitelným stylem a originalitou provedení dokazují oprávněnost výjimečného označení EXPEDITION OUTFITTERS. BUSHMAN není oblečením na jednu sezónu, nepodléhá módním trendům a jde za všech okolností vlastní cestou.
 
BUSHMAN představuje svou novou kolekci JARO/LÉTO s označením EXPEDITION AFRICA. Hlavním a nejvýraznějším prvkem je inspirace africkými motivy, duchem dobrodružných expedic, dalekými cestami a exotikou. Vyjadřuje i požadavky na praktičnost, spolehlivost a funkčnost každého z modelů. Rozsahem použití čistě přírodních materiálů, kterými jsou především bavlna, len, vlna nebo kůže, je BUSHMAN zcela výjimečný. Při výrobě je kladen zvláštní důraz na pečlivé zpracování a výběr každého funkčního detailu, sladění barevnosti a stylu. Speciální finální úpravy přináší modelům kromě charakteristického vzhledu a příjemný pocit při nošení. BUSHMAN za všech okolností respektuje Váš životní styl a hodnoty a je součástí jejich splnění.

Novinkou v kolekci značky jsou nové modely expedičních bot – BUSHMAN EXPEDITION BOOTS. Svým designem a vlastnostmi jsou originální a stylové, zároveň však typicky „bushmanovské“. Jsou vhodné pro náročné expedice i pohodlné každodenní nošení. Chcete-li zažít všechny podoby dobrodružství na vlastní kůži, budou Vašim průvodcem při nových objevech i úspěšných útěcích do bezpečí.

K novodobému „fashion“ trendu webových prezentací se postupně přiklání většina módních značek. Příkladem povedené proměny, jsou zcela nové stránky oděvní firmy BUSHMAN. BUSHMAN představuje svou image v moderní reprezentativní podobě. Zákazník, vedle zavedené sítě značkových prodejen, může nyní nakoupit i on-line, prostřednictvím nově spuštěného e-shopu. Stránky jsou dynamické, uživatelsky přátelské a přirozeně intuitivní. „Design a technické řešení stránek bylo navrženo tak, aby odpovídalo světovým trendům a především, aby co nejlépe vyjadřovalo osobitý styl značky,“ dodává Ing. Simona Šťástková, marketingová specialistka BUSHMAN.

www.bushman.cz
www.bushmanshop.cz

BUSHMAN – NEW COLLECTION 2012

EXPEDITION OUTFITTERS

KOŠILE BUSHMAN HAMMER   

Expediční košile s dekorativními nášivkami a nárameníky. Dlouhý rukáv lze vyhrnout a přichytit ve zkrácené délce. Milovníci expedic si mohou na nášivku dopsat název konkrétní expedice. Bavlna zaručuje prodyšnost a pohodlí i v extrémních podmínkách a nenáročnost na údržbu. Materiál: 100% bavlna.
1890 Kč

BOTY BUSHMAN EXPEDITION

Obuv profesionálních cestovatelů. Je určena do náročných klimatických podmínek, (vysoké i nízké teploty) a extrémn zátěže (kámen, písek, bahno). Kombinace přírodní kůže a textilního materiálu zaručuje maximální ochranu a dokonalý komfort i při dlouhodobém nošení.
3490 Kč

Bushman LUCERNE

Šaty v safari stylu s ohrnovacími rukávy a speciálním opráním, díky kterému jsou velmi příjemné na nošení a mají autentický vzhled. Obsah lnu dodává výrobku chladivý omak a lehce „pomačkaný“ vzhled. Materiál: 50% bavlna, 50% len. Velikosti: S – 3XL

Bushman  FARAH

Košile kimono střihu se stahováním pod pasovou linií, zdobená keprovkou. Variabilní rukáv. Materiál: 100% len. Velikosti: S – XXL

www.bushman.cz
www.bushmanshop.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama