Cirque du Soleil vystoupí v Praze

Již více než 10 milionů diváků z celého světa dokázaly pobavit dechberoucí akrobatické triky členů skupiny Cirque du Soleil, souboru 55 špičkových artistů ze 17 zemí světa.

Mezinárodní umělecká skupina CIRQUE DU SOLEIL se chystá poprvé v historii přivést do České republiky svou mimořádnou show s názvem  ALEGRÍA. Toto nadčasové představení  bude možno shlédnout ve čtyřech exkluzivních představeních v pražské O2 Aréně od 25. 5. do 27. 5. 2012.

Reklama

Zvýhodněné vstupenky na vystoupení Alegría budou k dispozici také on-line exklusivně pro členy klubu Cirque Club od 6/10/2011. Členství v klubu je zdarma a výhody zahrnují přístup k přednostním vstupenkám, speciálním nabídkám a exkluzivním informacím ze zákulisí. Více na www.cirqueclub.com.

Alegría je jedním z nejlepších klasických představení Cirque du Soleil, vzrušující kaleidoskopický svátek obdivuhodného umění a hbitosti. Představení již shlédlo více jak 10 milionů lidí po celém světě. Alegría je španělské slovo, které znamená štěstí, radost a jásot. Soubor 55 špičkových artistů ze 17 zemí světa v show Alegría předvádí závratnou akrobacii a neuvěřitelné atletické výkony v sólových i skupinových epických číslech.

Dech beroucí akrobacii předvádí například Synchro Trapeze, jejichž vystoupení se odehrává ve výšce 12 metrů nad scénou. Za zmínku stojí i Power Track – vynikající zobrazení synchronizované choreografi e na trampolíně, skryté pod podlahou jeviště. Russian Bars zase nabídnou umělce létající vzduchem, provádějící efektní salta a přistávající na tyče, které jsou usazené na masivních ramenech lapačů. Technická dokonalost a mimořádný design vytvářejí úchvatný celek s fantastickými kostýmy, podivuhodným osvětlením, humorem a okouzlující hudbou. Představení Alegría je plné barev, zábavy a překvapení – je to skvělá zábavná show pro celou rodinu.

Cirque du Soleil:
Ze skupiny 20 pouličních artistů ve svých počátcích v roce 1984 se Cirque du Soleil stal význačnou mezinárodní organizací zajišťující vysoce kvalitní artistická vystoupení se sídlem v Québecu. Společnost má nyní 5 OOO zaměstnanců včetně více než 1 200 artistů z téměř 50 různých zemí. Cirque du Soleil již přinesl zábavu a okouzlení téměř 100 milionům diváků v 300 městech pěti kontinentů. V roce 2010 předvádí Cirque du Soleil současně 20 show po celém světě. Mezinárodní sídlo Cirque du Soleil je v kanadském Montrealu.

Tento soubor je držitelem celé řady prestižních cen, mezi jinými i Emmy, Bambi, ACE, Gémeaux atd.

Ceny vstupenek: 1.290 Kč a 1.590 Kč. Vstupenky zakoupíte v síti SAZKATICKET.

Místo a termíny konání akce: O2 ARENA, Ocelářská ulice 460/2, Praha 9

25.5. 2012 od 20:00 hod
26.5. 2012 od 16.00 hod
26.5. 2012 od 20.00 hod
27.5. 2012 od 17.00 hod

Více informací naleznete na www.cirquedusoleil.com.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama