Přivítejte jaro v Jeseníkách

Wellness hotel Diana: Sport a relaxace pro celou rodinu

Přemýšlíte na poslední chvíli, co podniknout o víkendu? Rada je prostá – zabalte kufry a vyjeďte na prodloužený víkend do přírody za odpočinkem a báječným jídlem. Ideálním místem jsou například Velké Losiny v Podhůří Jeseníků proslulé čistotou ovzduší, úspěchy v léčbě respiračních onemocnění dětí a nabídkou odpočinku ve Wellness hotelu Diana. Kromě desítek nejrůznějších rehabilitačně relaxačních procedur totiž vyniká skvělou kuchyní a nabídkou, která myslí také na děti.
„Jsme vyznavači tzv. family přístupu a chceme, aby se všichni u nás cítili jako doma. Proto tu je nejen dětský koutek a venkovní dětské hřiště, ale přizpůsobili jsme dětem i vybavení restaurace,“ říká obchodní manažer hotelu David Křepský, a dodal: „Nabízíme jim nejen dětské prostírání, příbory a židličky, ale také hračky ke stolu.“ Wellness hotel Diana se však snaží dopřát rodičům i to, aby si mohli udělat z večeře skutečný zážitek a vychutnat si ji jen ve dvou. Animační programy pro děti jsou tady organizovány nejen přes den, ale právě i v době večerního jídla.
Wellness hotel Diana se nachází na okraji lesa s nádherným výhledem na hřebeny Jeseníků. Leží v těsném sousedství unikátní obory Eco park, která nemá v Čechách obdoby. „Cílem Eco-parku je ukázat návštěvníkům zblízka krásy přírody tady v Jeseníkách. Kde jinde můžete krmit divočáky, pozorovat daňky, muflony, zarybařit si a nechat si svůj úlovek připravit podle přání v místní hotelové kuchyni?“, konstatuje David Křepský.
V nabídce hotelu nechybí samozřejmě ani oblíbené týdenní nebo víkendové wellness pobyty, které nabízí opravdový odpočinek v příjemném prostředí. U vybraných wellness pobytů je možné vyzkoušet širokou nabídku wellness procedur, masáží, koupelí, zábalů,  kosmetické péče nebo jávského masážního salonu.
Typem letošní sezóny jsou Pobyty pro přátele, které nabízejí aktivní vyžití v Jeseníkách a blízkém okolí hotelu.

Reklama

Letos v březnu získal Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách prestižní certifikát Czech Specials a stal se tak jedním z celkem 346 zařízení v republice, které mohou používat logo, které je označením vysoké kvality české kuchyně. „Ocenění se pro našeho šéfkuchaře stalo novou výzvou ke zdokonalení. Již dnes proto můžeme nabídnout gurmánské pobyty či nedělní tematicky zaměřené brunche zaměřené na skvělou regionální, ale i světovou kuchyni,“ uvedl manažer s tím, že i letos plánují gurmánské pobyty, na které jazyky fajnšmekrů určitě dlouho nezapomenou. Už v loňském roce získal Wellness hotel Diana certifikát kvality pro kategorii Hotel třída superior ****.

Wellness hotel DIANA

Žárovská 618
788 15 Velké Losiny
Telefon: +420 583 248 050
E-mail: [email protected]
www.diana-losiny.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama