Blíží se Noc reklamožroutů

NOC REKLAMOŽROUTŮ je světová reklamní show plná reklam a hudby.

Tentokrát se přesouvá do nejlepších pražských a brněnských hudebních klubů. V pátek 27. ledna 2012 se představí v brněnském klubu Fléda, ve čtvrtek 2. února 2012 v pražském klubu ROXY.

V roce 1981 ji vymyslel a vytvořil Francouz Jean Marie Boursicot. Noc reklamožroutů nejdříve dobyla Francii a potom se rychle rozšířila do zbytku světa. Ročně tato show navštíví více než 100 měst po celém světě, z Paříže putuje do Tokia, následuje Moskva, Santiago de Chile, Mexico City, Hong Kong nebo Ženeva. Na začátku roku 2012 znovu dorazí také do České republiky.

Reklama

Také letošní ročník nabízí jako obvykle ty nejlepší a nejulítlejší reklamy z celého světa. Adidas a Volkswagen jako Star Wars, výběr z nejlepší britské reklamy, vtipné spoty propagující kondomy, historické okénko do Sovětského svazu a dalších více než 320 reklamních spotů z celkem 50 států světa v bloku trvajícím téměř 6 hodin.

V rámci show PHD NOC REKLAMOŽROUTŮ budou probíhat akce partnerů, na návštěvníky čeká mnoho zajímavých dárků. Po promítání reklamního bloku následuje music party až do brzkých ranních hodin.

zdroj: www.mediaguru.cz

A kam jinam za zábavou – výstaviště Litoměřice

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama