Lyžařské areály připravily zlepšení služeb, čeká se jen na sníh

HORNÍ VSACKO – Ski areál Razula, který je součástí turistického resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, chystá na zimní sezónu některé novinky pro návštěvníky.

Ani přes zvýšení DPH nebude zdražovat skipasy, naopak ještě nabídne nové typy zvýhodněných jízdenek, mezi nimi společnou jízdenku pro dospělého a dítě do 6 let s úsporou až 30 procent. Novinkou je i jedinečná ranní permanentka od 8 do 10 hodin pro ty, kteří si chtějí užít ideální čerstvý „manšestr“, o víkendech doplněná o lyžařské workshopy s instruktorem.

Reklama

Jednou z nejzajímavějších novinek Ski areálu Razula je nové kluziště, které bude při mrazivém počasí upraveno na multifunkčním hřišti u hotelu Horal. Možnost spojit bruslení s lyžováním na sousední modré sjezdovce se snowtubingem a snowparkem a s koupáním v  bazénech Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou na 36°C činí z Horalu jedinečné místo pro příjemně a pestře prožitý zimní den na horách s dětmi.
Lyžařské areály na Východní Moravě přicházejí také s netradičními nabídkami na aktivní pobyt v přírodě. Jak v areálu Razula, tak na Kyčerce budou od této sezony půjčovat nejen sjezdové a běžkové lyže, ale také sněžnice. Ty umožní pobyt v zasněžené krajině. Oba areály nabídnou průvodcovské služby jak pro výlety na sněžnicích, tak na běžkách. Průvodci znají místní terén a místa se zajímavými a krásnými výhledy do okolí.
Velkou pozornost bude letos věnována rodinám s dětmi. Na ty myslí prakticky všechny areály. Zatímco děti nabírají zkušenosti a zdokonalují pohyb na lyžích, rodičům je umožněno lyžování. K nejlépe vybaveným patří Lyžařská škola medvídka Soliho v areálu Soláň. Děti od tří let zde najdou vše potřebné k zábavné, ale efektivní formě výuky. Významně se zlepšily podmínky pro dětské lyžování na Kyčerce. Byl zde rozšířen dětský park a přidán jeden nový dětský vlek. V areálu Razula se na děti těší instruktoři Tygří lyžařské školky, v níž se děti rozhodně nebudou nudit.
Také nejmodernější středisko v Javorníkách – Kohútka –  myslí na děti. Vzniká zde dětský skipark s pohyblivým pásem pro nejmenší lyžaře, dvěma tažnými lany, dětským zimním kolotočem a dalším příslušenstvím. Vznikne tak uzavřený areál, kde se instruktoři budou bez rušivých vlivů okolí věnovat dětem. Na Kohútce se začne používat systém odbavení lyžařů pomocí zálohovaných čipových karet, které zrychlí odbavení u turniketů. Pokladny budou přijímat platební karty pro bezhotovostní platby.

I pro tuto sezonu zůstává v platnosti spolupráce skiareálu Razula se Ski centram Kohútka a Ski regionem Bílá. Jsou připraveny balíčky služeb, jejichž součástí je permanentka platná ve všech uvedených střediscích.
www.valachy.cz ; www.solansedlo.cz; www.skiarealkycerka.cz ; www.kohutka.cz
Informace o zimní nabídce hledejte na www.vychodni-morava.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama