Norsko splní Váš rybářský sen!

Vysoké hory, hluboké fjordy,desetitisíce kilometrů pobřeží, nesčetně jezer, potoků a řek – NORSKO,  ráj pro každého rybáře.

Navíc, pro rybaření na moři není, až na výjimky, potřeba žádné povolenky ani licence.

Reklama

Členitý jih je oblíbený pro druhovou rozličnost úlovků – během jediného dne zde můžete nachytat i přes tucet druhů ryb – Flekkeroy, Sogne, Lindesnes, Flekefjord, Egersund, Hauge  a mnoho dalších – jsou jen namátkou místa, kde z úlovku nebudete zklamáni.

Západní pobřeží, nejoblíbenější cíl českých rybářů – od Stavangeru po Alesund, jmenujme např.  Bomlo, Akra, Maloy aj – nabízí  stovky těch nejlepších revírů s neuvěřitelným bohatstvím ryb.  
Čím blíže severu,  tím vyšší naděje na kapitální úlovek velikého dravce – obří tresky, bojovného pollacka nebo gigantického halibuta. I vy můžete přispět do tabulky rekordů. Místa jako Aure, Averoy, Frei, Molde  Smola či Tustna patří k nejoblíbenějším, ale ne jediným. Každý rybář si zde najde to svoje nejlepší místo.
Skalní příznivci sladkovodního rybaření také nepřijdou zkrátka. Pro sladkovodní rybaření je sice povolenka nutná, nicméně snadno ke koupi na každé poště,  ve většině  turistických informačních kanceláří a na mnohých dalších místech. V regionech Nordland, Troms a Finnmark najdete tisíce vodních ploch, které jsou rybářsky prakticky nedotčené – zde si můžete splnit sen každého objevitele – chytit rybu, která se nesetkala s návnadou.
A co teprve štika! Zaklínadlo pro rybáře, kteří se rádi potýkají s tímto dravcem. Steinsfjord, Tyrifjord, Randsfjord, Glomma nebo  Numedal jsou jen některá místa hodná zaznamenání pro souboj s tímto dravcem.
A právě teď máte možnost vybrat si to nejlepší z celé nabídky NOVASOLu, neboť nový katalog na rok 2012 se právě objevil na trhu!  
Navíc, až do 01.12.2011 máte  možnost zrušit nebo přeobjednat vámi objednaný pobyt bez poplatku.
Pojištění proti stornu z důvodu nemoci aj. je již zahrnuto v ceně ubytování, zrovna tak jako pojištění proti úpadku společnosti NOVASOL.

 

Normal
0
21


 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama