Jarní prázdniny 2012 v Rakousku!

Objednejte si svoji zimní dovolenou právě nyní. Největší výběr, nejlepší ceny.

Přemýšlet  po návratu z letní dovolené již o zimní? Proč, když zima a jarní  prázdniny se jeví být v nedohlednu.  Ale jen zdánlivě.
Dopřejte svému duchu i tělu pobyt v zemi, kde sněhová nadílka je jistotou od pozdního podzimu až po velikonoční svátky. A na ledovcích i v létě.  Upravené sjezdovky, o kterých se vám bude ještě dlouho zdát, skibusy zdarma, žádné nebo téměř žádné fronty na lanovky a vleky. K tomu čisté zázemí v dostačujícím množství, výborné jídlo v útulných hospůdkách na kopci i v údolí.  Od vyhlášených lyžařských středisek St. Anton, Kützbühel, Dachstein West, Ski Welt Amade,  Lachtal, Kaprun  až po romantická údolí Pitztal nebo ‘Ötztal, najdete řadu rekreačních domů a bytů firmy NOVASOL. A to již za cenu od 2.500,- Kč/ os / týden pobytu.

Reklama

Navíc, až do 01.12.2011 máte  možnost zrušit nebo přeobjednat vámi objednaný pobyt bez poplatku.
Pojištění proti stornu  z důvodu nemoci aj. je již zahrnuto v ceně ubytování, zrovna tak jako pojištění proti úpadku naší společnosti.

Tlf: +420 222 31 17 15,  – 724 753 234  
[email protected]    www.novasol.cz

Pro podzimní prázdniny vašich dětí: 

aquapark TROPICAL ISLANDS v Německu : Ubytování ve skandinávském  stylu- v ceně ubytování je zahrnut vstup ZDARMA do aquaparku  pro všechny ubytované po celou dobu pobytu.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama