Gambrinus – Prohlídka pivovaru nabitá akcí a zábavou

Máte rádi dobře vychlazené pivo a rádi se bavíte?

Nabízíme vám jedinečný zážitek v pivovaru Gambrinus v Plzni. Po prohlídce pivovaru budete o pivu Gambrinus vědět všechno.

Gambrinus – mladší z plzeňských pivovarů poprvé od roku 1869 otevřel brány návštěvníkům.  Prohlídka vás zavede do provozu pivovaru Gambrinus, kde se přesvědčíte, jak sládkové dohlížejí na kvalitu piv Gambrinus a poznáte suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stojí za tímto českým pivem.

Reklama

Neopakovatelný zážitek na vás čeká v unikátní interaktivní „Gambrinus Aréně“.

Dozvíte se zde, kdo se zasadil o obnovu pivovaru Gambrinus, který byl téměř zničený během náletů v roce 1945. Projedete se v čase na historickém náklaďáku.

V penaltovém rozstřelu si vyzkoušíte, zda se dokážete zařadit mezi nejlepší střelce Gambrinus ligy a podržet svůj tým v rozhodujícím okamžiku zápasu.

V souboji kytar si zahrajete na hlavní scéně největšího českého festivalu po boku známých kapel Tři Sestry nebo Kabát a možná v sobě objevíte skrytý talent rockového kytaristy.

Na závěr prohlídky na vás čeká ochutnávka několika variant piv Gambrinus, během které vám jeden z pivovarských odborníků vysvětlí, jak se pozná kvalita piva a jak se o něj má správně pečovat. Dozvíte se také, jak se pivo správně čepuje, a budete mít možnost si pod odborným dohledem čepování sami vyzkoušet.

Přijeďte se seznámit s nejoblíbenějším českým pivem. Pivem, které si vychutnáte nejlépe s přáteli, stejně jako samotnou prohlídku pivovaru. Navíc se do konce dubna můžete zapojit do tipovací soutěže a vyhrát let balonem nebo permanentku na zápasy FC Viktoria Plzeň!

Suvenýr s sebou
Sebe nebo své blízké můžete potěšit originálním pivním dárkem. Bohatý výběr najdete v dárkové prodejně na historickém nádvoří pivovaru.

Party víkendy v pivovaru Gambrinus
V pátek nebo v sobotu večer si dokonce můžete uspořádat v pivovaru Gambrinus párty pro svoje kamarády. Více informací najdete na www.gambrinus.cz

Pivovar Gambrinus

Plzeňský Prazdroj, a.s.
U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň
Tel.: +420 377 062 888
E-mail: [email protected]
www.gambrinus.cz

Otevřeno denně po celý rok.
Aktuální časy prohlídek zjistíte na www.gambrinus.cz nebo na tel: +420 377 062 888.
Doporučujeme rezervaci prohlídky předem.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama