Víkend v Chuchli nabídne zajímavé zážitky

Přijďte nebo doplujte o víkendu na závodiště Chuchle, čeká Vás bohatý program!

Datum konání: 6 a 7. srpna

Místo konání: závodiště Chuchle

V Chuchli je na víkend naplánován Středoevropský pohár – tři dostihy nejvyšší kategorie, Sprint (1200 m), Mile (1600 m) a Classic (2400 m), budou hlavními body výjimečného dostihového odpoledne, které se koná pod záštitou ministra zemědělství Ivana Fuksy. Na akci vystoupí také špičkové hudební těleso, Ústřední hudba Armády České republiky.

Reklama

Doprovodný program –  Lodí do Chuchle.

Tomáš Janda a Petr Malík si vás v předvečer Středoevropského poháru v Praze Velké Chuchli dovolují pozvat na přátelské setkání v netradičním prostředí: „Nejen před 100 lety se jezdilo na dostihy do Velké Chuchle lodí! Pojďme zavzpomínat na cesty turfmanů po Vltavě v sobotu 6. 8., kdy ve 20 hodin odrazí od mola na Rašínově nábřeží (mezi Palackého a Jiráskovým mostem) motorová loď Hamburg na tříhodinovou plavbu přes historické centrum Prahy a poté směrem Velká Chuchle!“ Cena plavenky je 200 Kč v předprodeji (ten je možný ještě na dostizích v Benešově a Karlových Varech), 260 Kč na místě. Na palubě bude k dispozici občerstvení. Počet míst na palubě je omezen, kontakt na pořadatele: Tomáš Janda 724 238 217 ([email protected]), Petr Malík 724 348 777 ([email protected])

Doprovodný program – Kinobus.
Po skončení dostihového dne, v neděli 7. 8. ve 21 hodin promítne populární Kinobus Dopravního podniku Praha v areálu chuchelského závodiště nejúspěšnější tuzemský film loňského roku Pouta.
Akce na tento víkend

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama