LÉTO S FILMEM AUTA 2 – UŽIJTE SI MOŘE ZÁBAVY V AQUAPALACE PRAHA!

Největší české centrum vodních radovánek Aquapalace Praha přichystalo pro děti prázdninové překvapení.

Po celé léto dostane každé dítě do 150 cm ke vstupence dárek z nového filmu Auta 2. A nejen to. Na každý den je pro dětské návštěvníky přichystán zábavný program plný her a soutěží o ceny!
Ve venkovní zóně Aquapalace Praha si užijí léto všichni milovníci slunce a vody – od těch nejmenších až po dospělé. Pro děti je k dispozici brouzdaliště a vodní hřiště se skluzavkami, pro ostatní prostorný venkovní bazén s vířivými lavicemi a masážní sprchou. Vyznavači adrenalinu mohou zdolávat peřeje a zpětné proudy v 98 metrů dlouhé divoké řece. Relaxaci skýtá sluneční terasa s lehátky a osvěžení zase plážový bar. A aby letní atmosféře skutečně nic nechybělo, otevřen je grilovací stánek. Ochutnat léto můžete i na Dnech řecké či chorvatské kuchyně. Ve venkovním altánku SPA máte možnost zdarma vyzkoušet některou z relaxačních technik, například medovou masáž či masáž lávovými kameny. A rozhodně si nenechte ujít Karibskou párty s Leošem Marešem!
Kromě venkovní zóny jsou přes léto v provozu i stálé vodní atrakce uvnitř aquaparku – užít si můžete několik druhů tobogánů, strmé skluzavky, spacebowl, vířivky a také bazén s umělým vlnobitím, který navozuje pocit opravdových mořských vln. Odpočinout si můžete v některé ze saun či prohříváren, zrelaxovat tělo i mysl ve SPA centru při masáži nebo vybít energii ve špičkově vybaveném fitness centru.
Prožijte léto plné zábavy, adrenalinu, sportu i odpočinku v Aquapalace Praha. Více na www.aquapalace.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama