Slevy na cesty po celé ČR!

Máme pro Vás nabídku absolutně kouzelných koutů společně se skvělou cenou za ubytování v hotelích a pensionech po celé České Republice.

Projeli jsme pro Vás hodně míst a některá jsme nevěřili, že takhle ještě existují. Často jsme jeli absolutním okrajem civilizace a najednou se před námi otevřel tak nádherný výhled, že jsme se museli zastavit. Ve většině případů, jsou to místa, kde je krásný hotel nebo pension a pouze pár „znalých“ využívá těchto výhod, protože vědí o tomto ubytování ve spojení s kouzelnou přírodou. Nevěřili byste možná,jak malý kousek od velkého města může být téměř neporušená příroda, báječný hotel s nabídkou moderní relaxace vedle cyklostezek. 
My se s Vámi o tato skvělá místa rozdělíme.
Budeme pro Vás plnit naší nabídku ubytování pravidelně, abyste věděli, kam můžete cestovat ve svém volném čase, využívajíce  absolutně báječné ceny za ubytování, v 3 až 5-ti
hvězdičkových hotelích a pensionech.
U nás rezervace pobytu není problém, protože nabízíme pouze omezený počet voucherů, abychom nepřeplnili kapacitu  hotelu/pensionu.
Tohle ubytování si každý může dovolit.

Reklama

Sledujte nabídku, protože se často obměňuje a míst je stále více nebo se rovnou přihlašte na zasílání newsletteru aby Vám nic neuniklo.
Nebojte, nezahltíme Váš email, protože posíláme nabídky pouze 2x týdně.
Navštivte náš nový portál slevynacesty.cz

DNEŠNÍ SLEVA:

  4 690 Kč za 40 minutový LET LETADLEM pro 2 osoby nad Krkonošemi a ubytování v HOTELU LUČNÍ DŮM na 3 noci pro 2 osoby. Podívejte se na Krkonoše z oblohy.

Balíček obsahuje :

* Let letadlem na 40 minut nad Krkonošemi (odlet z Vrchlabí) pro 2 osoby
* 3 noci ubytování pro 2 osoby na víkend 5.5. – 8.5.
* 3x Snídaně formou bufetu
* WIFI v celém hotelu Luční dům
* Zapůjčení petanque a kriket
Podrobnosti o slevě naleznete zde!

KOUPIT!

DALŠÍ DNEŠNÍ SLEVY….

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama