6. ročník Putování za vínem „Ze sklepa do sklepa“

Otevřeno bude 46 vinných sklepů. Během akce bude probíhat kulturní program a akce se večer zakončí na náměstí při cimbálové muzice.

Datum konání: 2.4.2011 11:00 -19:00

Přijďte okoštovat vína z produkce místních vinařů. V ceně vstupenky je nákup vína v hodnotě 6 x 100 Kč a vstupné, které zahrnuje skleničku, katalog, mapu, autobusovou dopravu, hudební program, zdarma ochutnávka vín ve všech vinařstvích.

Reklama

Návštěvníkům tohoto velkolepého putování za vínem, které nemá v ČR obdoby, usnadní orientaci mezi desítkami sklepů 37 uliček, které si velkobílovičtí vinaři před dvěma lety sami pojmenovali a označili. I letos budou zřejmě hodně oblíbeny a navštěvovány například uličky Cabernetová, Frankovková či Muškátová…

I tento rok budou pro návštěvníky akce Ze sklepa do sklepa připraveny koštovací skleničky s osvědčenou taštičkou na krk, podrobná mapka všech otevřených vinařství, speciální linky „vinných autobusů“, které budou pendlovat mezi jednotlivými sklepy, cimbálová muzika i bohatý večerní program plný moravského vína, jídla a hudby.

www.velkebilovice.com
Vstupné: 1000Kč

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama