Letní měsíce- ideální čas k cestě za rybářským snem! Nenechte si ho uplavat!

Norsko. Švédsko. Dánsko. Ráj všech rybářů! NOVASOL má širokou nabídku kapacit právě v těchto zemích.

NOVASOL domy pro rybáře jsou vybaveny vším, co každý rybář potřebuje: mrazákem o dostatečné kapacitě, lodí s motorem (mnohdy zvlášť za úhradu), místem pro filetování ryb a vždy se nacházejí v bezprostřední blízkosti vodní plochy.

Dánsko:

Reklama

 Ať už vyrazíte za mořskými pstruhy, platýzy nebo treskami  na Bornholm, Fin, Langeland, Als nebo  jihovýchod Jutského poloostrova, vždy budete s úlovkem spokojeni a všude vám NOVASOL nabídne rybářský dům, který hledáte.  

Švédsko:

Chcete-li si ulovit štiku svého života, vydejte se do Švédska. A nechcete-li „bojovat“ s okolními rybáři o úlovky, máte nyní jedinečnou příležitost pronajmout si rovnou celé jezero. Exklusivně a jen  u NOVASOLu, v rámci programu „rent a lake“  se vám tato možnost nabízí u jezer  v oblasti Smaland,  Blekinge  a západního Gotlandu. Jde o jezera Lillesjön, Alingegöl, St. Ballagyll, Öjasjön a Gäddesjön.  Informujte se o ubytovacích kapacitách v blízkosti těchto jezer přímo u NOVASOLu.

Norsko:

Desítky tisíc kilometrů dlouhé členité mořské pobřeží, stovky řek, jezer a potoků ne nadarmo dělají z Norska ráj každého rybáře.  Bohatstvím a různorodostí oplývající vody od jihu na sever uspokojí opravdu každého.  A čím více na sever, tím větší  šanci máte na ulovení  kardinálního dravce, ať už obrovité tresky, halibuta aj. Vyberte si oblast a  NOVASOL vám určitě nabídne rybářský dům právě pro vás.

Skandinávské země nenabízejí jen vyžití rybářům, příroda sama o sobě je v každé z uvedených zemí důvodem k návštěvě, ať už se jedná o drsnou krásu přírody Norska, melancholickou tichost přírody Švédska nebo klidnou čistotu lesnatého a na jezera bohatého Dánska. Neváhejte a přijeďte vyzkoušet na vlastní kůži. Slibujeme, nebudete litovat.
Více informací naleznte na www.novasol.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama