Masopust ze zoo Děčín na zámek

V zoo se bude opět soutěžit O nejchutnější koblihu za účasti týmu Kluci v akci

Datum konání: 5.3.2011, Zoo Děčín, Pastýřská stěna, Děčín, 4050

Za týden zavládne v děčínské zoo masopustní veselí. O to, aby bylo hodně veselo, se v sobotu 5. března postará nejen zajímavý program, ale především hosté odpoledne, kterými protentokrát budou Kluci v akci z kulinářského pořadu České televize, Filip Sajler a Ondřej Slanina. Přislíbili účast v porotě tradiční soutěže o nejchutnější masopustní koblihu. „Do této soutěže se mohou zapojit všichni, kdo se nebojí zadělat těsto a přijít se pak se svými výtvory prezentovat přímo na akci. Podrobná pravidla soutěže se lidé dočtou na webových stránkách zoo nebo se mohou informovat v zoo,“ uvedla tisková mluvčí děčínské zoo Alena Houšková.

Reklama

Masopust letos děčínská zoo pojala trochu jinak, než jsou návštěvníci zvyklí. Program připravila společně se Zámkem Děčín. Obě místa propojí masopustní průvod městem. „Akce bude zahájena ve 14 hodin v zoo koblížkovou soutěží. Následovat bude soutěž o nejhezčí masopustní masku, ve které lze získat netradiční odměnu. Vítěz pojede v čele masopustního průvodu na oslovi,“ vysvětlila mluvčí. V 15.30 se návštěvníci zoo přesunou v průvodu masek na děčínský zámek, kde se o hodinu později rozjede další část zajímavého programu. Lidé se mohou těšit například na loutkové divadelní představení s názvem Čtyři pohádky, ale i další taškařice. Pokud se návštěvníci rozhodnou zúčastnit programu na obou místech, je pro ně připraveno speciální zvýhodněné vstupné. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na pokladnách Zoo Děčín a Expozice Rajské ostrovy.

Pravidla soutěže O nejchutnější masopustní koblihu 

    * Účast v soutěži není věkově omezena. Může se do ní zapojit každý, kdo se nebojí zadělat těsto a pustit se do smažení.     
    * Přihlášení do soutěže je možné učinit již nyní, nejpozději však 5. března do 13.45 hodin. Registraci je možné učinit buď přímo na recepci zoo, nebo prostřednictvím mailu: [email protected]
    * Úkolem každého účastníka je donést v den konání akce do 13.45 hodin do zoo na Pastýřské stěně celkem 3 smažené koblihy vlastní výroby a shodné náplně, odevzdat na recepci zoo, kde bude řádně zaregistrován.
    * Jeden soutěžící může do soutěže přihlásit i více svých koblihových trojic. Podmínkou je pouze změna náplně. Kreativitě se ale meze nekladou, možná je i změna těsta.
    * U donesených vzorků bude porota anonymně hodnotit celkem 3 faktory: vzhled, chuť a náplň.
    * Vyhodnocení soutěže proběhne během akce Masopust do 15.30 h v zoo. Vítěz se může těšit na zajímavý balíček přímo od Filipa Sajlera a Ondřeje Slaniny (Kluků v akci) a od firmy Tuperware.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama