Vypravte se do pivovaru Gambrinus, čeká Vás nová prohlídka!

Do konce března 2011 máte možnost navštívit pivovar Gambrinus za zaváděcí cenu. Prohlídku Gambrinus si nejvíc užijete s kamarády nebo známými. Proto s sebou na prohlídku vezměte alespoň 4 kamarády…

Poznejte, jak se pivo Gambrinus vaří, naučte se ho správně čepovat a zažijte unikátní Gambrinus Arénu. Přjďte se podívat do pivovaru Gambrinus. Nudit se nebudete. Čeká vás prohlídka nabitá akcí a zábavou.

Reklama

Pivovar Gambrinus, ve kterém se pivo vaří od roku 1869, poprvé od svého vzniku otevřel brány veřejnosti. Zveme Vás na jedinečnou interaktivní prohlídku.

Co vás čeká na prohlídce pivovarem Gambrinus:
Budete mít možnost si prohlédnout provoz pivovaru.
Představíme Vám suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stojí za nejoblíbenějším českým pivem, přesvědčíte se, jak dohlížíme na kvalitu piv Gambrinus.
Pobavíte se v unikátní interaktivní „Gambrinus Aréně“.
Na závěr prohlídky na Vás čeká ochutnávka piv Gambrinus a škola piva od jednoho z našich odborníků.
Přijeďte se seznámit s nejoblíbenějším českým pivem. Pivem, které si vychutnáte nejlépe s přáteli, stejně jako samotnou prohlídku pivovaru.

Kromě zážitku z pivovaru Gambrinus Vám nabízíme upomínku ve formě zajímavého originálního pivního dárku, který si můžete zakoupit v dárkové prodejně přímo na nádvoří pivovaru. Výlet za pivem Gambrinus doporučujeme završit posezením v restauraci Na Spilce, která je s kapacitou 550 míst největší pivnicí v Čechách.

Vstupné ( v doprovodu min. čtyř kamarádů) 50Kč

Více informací naleznete zde!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama