Navštivte s dětmi vodní ráj Aquapalace Praha

Jarní prázdniny nekončí – vstup pro děti za korunu je v aquaparku v Česlicích prodloužen do konce března

Jarní prázdniny v Aquapalace Praha nekončí. Akce Děti za korunu je prodloužena mimořádně až do konce března. Vezměte si plavky a vyrazte za zábavou. V aquaparku v Čestlicích na vás čeká několik kilometrů tobogánů, adrenalinový spacebowl, vrak pirátské lodi, mořské vlnobití
a o víkendech dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky. Těšit se můžete nejen na vodní radovánky, ale také na vystoupení bublináře, školu kouzel nebo malování na obličej. Nechybí ani možnost občerstvení lahodnou zmrzlinou, hamburgrem nebo řízkem jako od maminky v některé z restaurací v aquaparku. Informace o otevírací době, cestě k nám i další zajímavosti najdete na www.aquapalace.cz. Horké novinky z aquaparku můžete sledovat i na naší Facebookové stránce zde !

Aquapalace Praha nabízí široké spektrum služeb pro celou rodinu

Největší aquapark ve střední Evropě, rozsáhlý  Saunový svět, moderní Fitness a příjemné prostředí SPA centra.

Reklama

Opravdovým rájem pro děti i dospělé je Vodní svět, který se rozkládá na ploše 9 150 m2 a je tvořen třemi paláci – Palácem pokladů, Palácem dobrodružství, Palácem relaxu a venkovní zónou. Najdete zde skluzavky a tobogány, pro milovníky adrenalinu je k dispozici spacebowl nebo divoká řeka. Máte-li rádi moře, určitě vyzkoušejte bazén s umělým vlnobitím, který navozuje pocit opravdových mořských vln. Pokud vás zajímá podmořský život a nemáte odvahu se potápět, zavítejte k akváriím, kde budete přímo z bazénu pozorovat mořské hvězdice, korály, množství pestrobarevných rybiček a žraloky černoploutvé.
Pro nejmenší návštěvníky jsou ve Vodním světě připravena dětská vodní hřiště se skluzavkami, brouzdaliště a dětský bazén s oblíbeným vrakem pirátské lodi. V dětském koutku se o děti zdarma postarají profesionální animátorky. Celý vodní svět je protkán také 450 metry pomalé a rychlé řeky.

Ale to není vše!

Najdete zde Saunový svět s 12 prohřívárnami s širokou nabídkou unikátních saunových ceremoniálů včetně finské sauny nebo římských lázní.
Uvolnění těla i mysli vám poskytne SPA centrum, kde můžete relaxovat v privátních saunách s vířivkami, v hydromasážních vanách, či si vybrat z široké nabídky masáží.
Dvoupodlažní plně klimatizované Fitness centrum vybavené moderními stroji značky Technogym nabízí kardiozónu s 54 trenažéry (např. bruslařské trenažéry nebo kardiotrenažéry na ruce), posilovnu, VIP zónu s přístroji Power Plate, indoor cycling a velkým aerobním sálem.
Se zdravotními problémy vám pomůže centrum Balneo&Medical, které poskytuje komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

Praktické informace – kudy k nám:
Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama