Cannafest 2010

1.ročník největšího mezinárodního konopného veletrhu v České republice

Datum konání: 19.11.2010 – 21.11.2010, Výstaviště, Praha 7 – Holešovice

Cannafest 2010 je první ročník největšího mezinárodního konopného veletrhu v České republice, který proběhne v Praze na Výstavišti Incheba Holešovice 19. – 21. listopadu 2010.

Reklama

Po vzoru již zaběhlých zahraničních veletrhů se zaměřením na konopí přichází na podzim konečně i do České republiky na tradiční pražské výstaviště první ročník největšího mezinárodního konopného veletrhu Cannafest 2010. Vystavovatelé z více než 15ti zemí zde představí ve třech dnech své produkty a služby v šesti hlavních kategoriích: Přírodní zdroje, Pěstování, Doplňky, Umění, Média, Instituce. Zastoupeny budou především přední výrobci pěstební techniky či hnojiv, nejlepší šlechtitelé konopných semen, nejznámější výrobci kosmetiky i textilií, představí se všechna média zabývající se konopnou osvětou, dále nejrůznější instituce sdružující firmy využívající konopí jako přírodní zdroj nebo např. bojující za legalizaci či využití konopí v medicíně. Samozřejmostí je účast předních growshopů nejen z České republiky, pestrou nabídku rozšíří rovněž firmy nabízející vaporizéry či různé kuřácké potřeby.

Zkušený realizační tým Cannafest připravuje pestrý a bohatý odborný i doprovodný program. Po celý veletrh budou probíhat semináře a přednášky pro všechny, kdo mají zájem o rozšíření znalostí především v oblasti využití konopí v medicíně, pěstování nebo například i o použití konopí jako stavebního materiálu. Diskutovat se bude s odborníky z centra adiktologie i právníky. Na programu bude ochutnávka konopných produktů jako je olej, chleba, těstoviny a dalších, nebude samozřejmě chybět ani konopné pivo.

Návštěvníci se mohou rovněž zúčastnit mnoha rozmanitých soutěží o zajímavé ceny či navštívit Cannafest Cinema na promítání některého z filmů s konopnou tématikou, workshopy nebo koncerty probíhající v areálu výstaviště Incheba Holešovice.

Plánovaná rozsáhlá mediální kampaň zaručuje jedinečnou událost na které rozhodně nesmíte chybět. Ceny jednodenního vstupného jsou již za 150 Kč, třídenního pak za 300 Kč, k dostání jsou však již teď za zvýhodněnou cenu prostřednictvím společnosti Ticket Portal.
Pokud chcete dostávat aktuální informace o přípravách veletrhu Cannafest, můžete se jednoduše zaregistrovat k odběru Newsletteru či vstoupit do Cannafest Facebook komunity.

Více informací na www.cannafest.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama