U:fonova vánoční nabídka

U:fon představil svoji nabídku pro Vánoce 2010:

nejlevnější datový tarif na paušál, účtovací prázdniny u internetu na kredit a Unifon DUO se slevou. Kompletní nabídka je platná od 1. listopadu 2010 do konce roku.


3G Mobilní internet Lite za 290 Kč měsíčně

-speciální tarif pouze ve Vánoční nabídce
U:fon přichází před Vánoci s novým tarifem pro 3G mobilní internet za 290 Kč s datovým pokrytím na úrovni 85 % populace a FUP 1 GB. K tarifu je možné zvolit jakýkoli hardware: USB modem nebo wi-fi a mi-fi router (více o mi-fi najdete níže).

Reklama

Internet na kredit za 1390 Kč

 
– internet zdarma až na 5 měsíců a nejnižší denní sazba na českém trhu)
Zcela nový balíček vytvořený speciálně na Vánoce obsahuje modem v hodnotě 1800 Kč (bez kreditu) a účtovací prázdniny do 30. 3. 2011. Pokud si tak zákazník koupí celou sadu již na začátku listopadu, získá internet zdarma na pět měsíců. Po uplynutí této lhůty je třeba nabít kredit. Sazby jsou stejné jako u všech U:fonových balíčků na kredit: denní (29 Kč) nebo hodinová (9,90 Kč). FUP je 1 GB denně. Dobíjení kreditu na www.ufon.cz.

Internet na kredit za 2900 Kč
(internet zdarma až na 5 měsíců a nejnižší denní sazba na českém trhu)
Standardní U:fonův balíček Internetu na kredit za 2 900 Kč se skládá z kreditu ve stejné výši a modemu v hodnotě 1 800 Kč zdarma. Vánočním   bonusem navíc pak jsou účtovací prázdniny: až do 31.3.2011 lze surfovat zcela zdarma, bez nutnosti čerpat či dobíjet kredit. Teprve od 1. 4. 2011 může začít využívat kredit ve výši 2900 Kč a vybírat z denní (29 Kč) nebo hodinové (9,90 Kč) sazby. FUP je 1 GB denně. Dobíjení kreditu na www.ufon.cz.

Unifon DUO za 290 Kč

Při koupi tarifu Unifon DUO ve Vánoční nabídce získají noví zákazníci trvalou slevu na paušál a budou tak platit za dva telefony a dva paušály jen 290 Kč měsíčně (standardně stojí 290 Kč samostatný tarif Unifon). Přitom volání a SMS v síti jsou zdarma, bezprecedentní vzhledem k výši paušálu jsou i minutové sazby (0,90 Kč za volání na pevnou v ČR i do zahraničí, 2,90 Kč na jakoukoli mobilní síť).

Mi-fi router Vertex VW310L   
Od 1. listopadu nabízí U:fon rovněž jeden zcela nový typ hardwaru: mi-fi neboli mini wi-fi router Vertex VW310L, který lze
pořídit ke všem datovým tarifům.
Funguje jako klasický wi-fi router pro připojení k internetu včetně všech zařízení vybavených wi-fi (například iPad, iPhone, PDA, smartphone nebo playstation atd.). Díky malé velikosti, baterii a zanedbatelné hmotnosti lze mini wi-fi hotspot použít prakticky kdekoli, nejen doma. Jako všechna zařízení od Vertexu lze i k mi-fi připojit externí anténu pro příjem v oblastech se slabým signálem. V neposlední řadě je výhodou nového routeru moderní minimalistický design. Připojit lze samozřejmě i několik zařízení najednou. Navíc umí:
– vytvořit lokální síť – propojení počítačů mezi sebou i s dalšími přístroji
– sdílet soubory s dalšími uživateli pomocí vestavěné micro SD karty
– připojit další zařízení typu kamera či platební terminál přes WiFi rozhraní

SHRNUTÍ ZÁKLADNÍCH PARAMETRŮ INTERNETU NA KREDIT

Prodejní cena balíčku

1 390 Kč nebo 2900 Kč (všechny ceny v této tabulce vč. DPH)

Obsah balíčku

Modem v hodnotě 1800 Kč a až 5 měsíců internetu zdarma (po uplynutí této doby je třeba nabít kredit), u balíčku za 2900 Kč také kredit ve výši 2900 Kč

Denní sazba (primární nastavení)

29 Kč/den – nejnižší sazba na trhu

Hodinová sazba (volitelná)

9,90 Kč/ hodinu – nabízí pouze U:fon

Změna nastavení sazby

1. změna ZDARMA, každá další za 10 Kč

Expirace kreditu

12 měsíců od prvního použití nebo posledního dobití – nejdelší lhůta na trhu

Způsob dobití

On-line; platba platební kartou nebo převodem na účet

Maximální rychlost připojení

Reálná rychlost

3,1 Mb/s

400 – 700 kbit/s

FUP

Na surfování a e-mail žádná

Pro ostatní: 1 GB/den – nejvyšší na trhu

Vhodnost použití

Pro práci v kanceláři i na cestách, na dovolené, na chatě či chalupě, pro školáky…

Pokrytí 3G

85% populace, 65% území – nejlepší 3G pokrytí v ČRReklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama