Svatohubertské slavnosti na zámku Loučeň

SVATOHUBERTSKÉ SLAVNOSTI

Datum konání: 6.11.2010 – 7.11.2010, Loučeň č. p. 1 , Loučeň, 28937

Vstup na svatohubertské slavnosti se zvěřinovými hody ZDARMA!

Reklama

Je tu podzim a i ten má svá lákadla. Je to čas honů, kdy je dobré poznat myslivecké tradice hezky zblízka. A když se pěkná podívaná spojí se zvěřinovými hody, bude spokojeno nejen srdce, ale i žaludek.
Myslivecké rituály si v minulosti na vlastní kůži vyzkoušela i zámecká kněžna. Zhlédla se v nich a nyní zve všechny ve dnech 6. – 7. listopadu mj. na zvěřinové hody a poslech slavnostních mysliveckých fanfár.
SVATOHUBERTSKÉ SLAVNOSTI
Sobota 6. listopadu a neděle 7. listopadu, 10 – 17 hod.

Myslivecké tradice mají spoustu zajímavých rituálů, z nichž některé Vám na zámku, za účasti někoho z knížecí rodiny, předvedeme hezky zblízka. Každou celou hodinu od poledního budou trubači na zámeckém nádvoří vyhrávat pokaždé jinou fanfáru – prostě takový živý orloj na mysliveckou notu. Restaurace Vtipná kaše připravuje pro návštěvníky na tento první listopadový víkend zvěřinové hody. A pozor, k tomu všemu dostává každý návštěvník Svatohubertských slavností od správy zámku ještě dárek zdarma: Zámecký park a labyrintárium budou během slavností přístupné pro všechny návštěvníky bez placení vstupného. Ulovte ještě jeden z posledních výletních zážitků cestovatelské sezóny 2010!

Více info : www.zamekloucen.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama