Dotkněte se tropů!

Ubytování přímo u největšího tropického aquaparku v Evropě TROPICAL ISLANDS v Německu se vstupem zdarma po dobu pobytu. Již od dvou přenocování!

Reklama

Jen 3 a 1/2 hodiny cesty z Prahy, 60km jižně od Berlína a jen několik minut od unikátní přírodní oblasti Sprévaldu. V ceně ubytování NOVASOL je zahrnut vstup do areálu (kromě světa saun a dětského klubu tropino) po celou dobu pobytu pro všechny ubytované.

Dotkněte se tropů, aniž byste trávili spousty hodin v letadle. Jsou na dosah, se skvělou atmosférou a jistotou slunečního počasí po celý rok. Zastřešený gigantický ráj zve k dovádění ve vodě i na břehu. Deštný prales fascinuje 20.000 rostlinami, keři, stromy, palmami, orchidejemi, liánami a dalšími popínavými rostlinami. Více než 1 km dlouhá stezka vede kolem masožravých rostlin, banánovníků a kávovníků. Nad močálem se klene můstek a nabízí pohled na vodní želvy, japonské kapry, sumce a plazy. Voda Pacifiku  s plochou čítající na tři tisíce metrů čtverečních má příjemnou teplotu 28°C. Upravená písečná pláž měřící 200 m je poseta lehátky. Dětský bazén zaručuje radost z koupání i pro ty nejmenší. Laguna z ostrova Bali rozkládající se na 1.200 m?, to je půvabná romantika. Divoká řeka, skluzavky a vířivky zvou k plavání a relaxaci v 32°C teplé vodě. V místech, kde laguna hraničí s pralesem, umocňuje atmosféru džungle jeskyně a vodopád. Na procházku se můžete vydat po bulváru kolem pestrých obchůdků. K vidění je také věrná kopie impozantní brány z ostrova Bali, která je vstupem do vesnice se stavbami z Thajska, Bali, Bornea a Samoy. Zdejší stylové restaurace pro vás mají skutečně jedinečné kulinářské zážitky.

NOVASOL vám nabízí komfortní ubytování ve skandinávském stylu za bezkonkurenční ceny a jen necelých deset minut pěší procházky od tropického ráje . Bez ohledu na počasí, sami svými pány,  v soukromí a přesto uprostřed dění. A chcete s sebou mít i svého domácího mazlíčka?  Žádný problém. V NOVASOL domcích jsou domácí zvířata vítána, bez dalších poplatků.

 


Svůj rekreační dům u Tropical Island si objednejte zde!

Všechny rekreační domy v rekreačním parku Tropical Islands Resort jsou kvalitně vybaveny: samozřejmostí je TV a přehrávač DVD, každý dům má klimatizaci a v obývacím pokoji krbová kamna, která se zvláště během chladnějších měsíců postarají o příjemnou atmosféru. Dřevo můžete zakoupit až na místě! Pro naše malé hosty je samozřejmě připravena dětská postýlka a židlička. Povlečení a ručníky si můžete přivézt s sebou nebo je možné si toto vybavení rovněž pronajmout až na místě.


Více informací o  NOVASOL  na www.novasol.cz


 

  

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama