VII. čarodějnický kongres

Na Kosti se chystá víkend plný tajemství!

31. 7.–1. 8. 2010, v sobotu od 9:00 do 20:00 a v neděli od 9:00 do 18:00 hod.

Na Kosti se chystá víkend plný tajemství!
Omrzely vás běžné prohlídky hradů a zámků? A co takhle zažít magické setkání s tajemnem, léčitelstvím a astrologií v kulisách jednoho z nejkrásnějších českých hradů? To vše vás čeká 31. 7.–1. 8. 2010 na 7. ročníku Čarování na Kosti. A nudit přitom se nebudou ani vaše ratolesti!

Reklama

V romantickém prostředí starobylého hradu v srdci Českého ráje, necelých 70 km od Prahy, na vás čeká spousta tajemna, zábavy i podnětů k zamyšlení:
Přední čeští i zahraniční léčitelé, astrologové, numerologové, věštci a další odborníci přijdou proto, aby pomohli řešit vaše zdravotní, partnerské, osobní či jiné problémy. Získáte tak úžasnou příležitost podívat se na vlastní šance z jiného úhlu pohledu.
Bohatý program čeká na děti: v sobotu je pobaví vystoupení herečky Jitky Molavcové, Činoherní skupina J. Klatovské předvede Zelenou pohádku s písničkami a během víkendu uvidí kouzelnickou show Pavla Langera a Milušky Voborníkové. Mohou soutěžit také o ceny, prokázat své výtvarné schopnosti a užít si spoustu další zábavy.
Dospělí se mohou setkat se známým hercem a bavičem Luďkem Sobotou, který je potěší svým vystoupením a nabídne i své pěvecké schopnosti, a rozhlasovou moderátorkou Světlou Magni.
Určitě si nenechte ujít vystoupení profesora Štěpána Raka, který patří mezi nejvýznamnější světové kytaristy.
V sobotu si můžete poslechnout vystoupení zpěváka a skladatele relaxační a esoterické hudby Richarda Pachmana nebo léčivé tóny v podání zpěváka Karla Kekéšiho.
A také vás čekají zajímavé přednášky: rakouská terapeutka Claudia Schwehla nám představí unikátní léčebný systém Pranic Healing, Mgr. Jarmila Podhorná pohovoří o gemmoterapii a Mgr. Jiří Čehovský o autopatii.
Zajímáte se o principy šamanismu? Pak určitě nepropásněte přednášku peruánského šamana Juana Carlose Pacay Gomeze zaměřenou na šamanismus peruánské Amazonie a jeho odkaz pro 21. století. Tento vzácný host vás seznámí s magickými rituály a icaros používanými k léčení, s amazonskými bylinami, s etiologií a diagnostikou nemocí. Chybět nebude názorná ukázka práce šamana.
Historickou atmosféru navodí vystoupení sokolníků.
Za zvýhodněné ceny si můžete nakoupit knížky, léčivé obrázky a kameny a spoustu zajímavých věciček pro zdraví, čarování i jen tak pro radost.
Těšit se můžete i na spoustu báječných setkání se zajímavými lidmi, nečekané náhody a tajemná překvapení.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama