Doprava

Partner portálu

Reklama

Diskusní fórum

Staré Hrady

Skvělý tip na výlet !
20.04.17 (tarantulka)

FIFA 17 TOTW 29 Predictions

FIFA 17 TOTW 29 Predictions: NIF...
14.04.17 (futshop)

Back and forth two consecutive feet

Back and forth two consecutive feet or in...
01.04.17 (futshop)

Diskutuj zde

Reklama

Reklama

Úvodní stránka > Novinky

Reklama

Studánka v pohybu – fit & fun

Studánka v pohybu – fit & fun


Letovisko Studánka, nacházející se nedaleko Rychnova nad Kněžnou, letos za pomoci MMR zrealizovalo stavbu venkovní fit & fun zóny, kde se nachází venkovní posilovna, odpočinkové posezení i lehátka určená ke slunění.

Studánka v pohybu


Kořeny Letoviska Studánka, nacházejícího se nedaleko kolowratského Rychnova nad Kněžnou, sahají až do období třicetileté války, tedy 17. století. Tehdy zde byly ustaveny malinké lázně o dvou dřevěných vanách. Jak šel čas, okolí nabývalo různých podob. Myšlenka péče o tělo a jeho zdraví však zůstala místu zachována do dnešních dnů. Letos čtyřhvězdičkový wellness hotel zrealizoval stavbu venkovní fit & fun zóny.


Venkovní fit & fun zóna

Díky štědrému programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR vznikl projekt Letovisko Studánka - zvýšení atraktivity pro seniorský cestovní ruch a realizace venkovního vyžití na Studánce mohla začít. Nově tedy hoteloví hosté mohou využívat venkovní posilovny, odpočinkového posezení i lehátek určených ke slunění a relaxaci na čerstvém vzduchu. Ke každé atrakci je zajištěn bezbariérový přístup.

 

Venkovní posilovna sestává z šesti posilovacích strojů, u kterých si přijde na své jedinec každého věku – od dítěte po seniora. Cvičiště na čerstvém vzduchu představuje příjemnou alternativu k často nedýchatelným vnitřním cvičebním prostorám. Protože naše svaly milují kyslík!

 

V rámci venkovní fit & fun zóny je umístěno celkem 10 relaxačních lehátek, které se mimo běžný odpočinek na vzduchu využívají taky k tzv. helioterapii. Terapii sluncem člověk vědomě provádí už tisíce let. Je dokázáno, že přiměřené množství slunečních paprsků má pozitivní vliv na naši fyzickou i psychickou pohodu.

Letovisko Studánka

Studánka je moderní wellness hotel zasazený do krásného přírodního prostředí s tradicí lázeňství, inspirující se dávnou historií místa. Pokoje a apartmány hotelu jsou pojmenovány po místních příbězích a legendách. Mimo rozličné druhy wellness procedur hotel prostřednictvím své restaurace Madlenčina skýtá výjimečné kulinářské zážitky. V areálu hotelu můžete potkat také minigolfové a multifunkční hřiště.

 

Pokud fandíte kultuře, oceníte tančírnu, vinárnu i venkovní amfiteátr, kde se pravidelně konají hudební koncerty a divadelní představení.

 

Les Včelný, těsně přiléhající k Letovisku, je opředen nejedním tajuplným příběhem o dávných kouzelných bytostech. Vine se jím nenáročná stezka na kolo, která je součástí Podorlické pivní cyklostezky. Ta nabízí poznání příběhů třech okolních pivovarů a je nejdelší pivní stezkou v České republice.


Poslední komentáře - Studánka v pohybu – fit & fun

Reklama:

Reklama

Kalendář akcí

Ekologické dny Olomouc 2017 (21.4.2017-1.5.2017)

Ekologické dny Olomouc 2017 (21.4.2017-1.5.2017) 21.04.2017

Aktuální program od března: www.slunakov.cz - skupina Ekologické dny Olomouc:...

Nová pravěká expozice v Galerii městského muzea Čáslav (3.4.2017-31.5.2017)

Nová pravěká expozice v Galerii městského muzea Čáslav (3.4.2017-31.5.2017) 03.04.2017

Nejstarší z nich pamatují  už 7 tisíc let.  Doklady  příchodu ...

Výletník doporučuje

Rudolf Jelínek Vizovice - Exkurze s chutí a vůní slivovice

Rudolf Jelínek Vizovice - Exkurze s chutí a vůní slivovice

Při návštěvě Distillary Landu ve Vizovicích má každý návštěvník možnost seznámit se s tradicí...